Гандбольна "Галичанка" поповнилась гравцями та другим тренером

08 липня 22:04
Переглядів: 324
Галичанка

12 липня гандболістки «Галичанки» після відпустки повертаються до роботи. Головна наставниця львів’янок Тетяна Штефан розповіла про зміни у складі команди, нових гравців та представила другого тренера:

«Почну, мабуть, з того, що команду, на жаль, покидає наша півсередня 23-річна Влада Косміна. Натомість приходить талановита молодь – нещодавні випускниці Львівського училища фізичної культури – Тетяна Поляк, Тетяна Череп, Олександра Жолобович, Наталія Коцаб’юк та Юліанна Братковська. А ще з ужгородських «Карпат» повертається до «Галичанки» Олена Косик.

А чи визначились вже з кандидатурою другого тренера команди?

-  Так. Це колишня гандболістка «Галичанки» Анжела Савченко. Анжела свого часу була хорошим гравцем, тому, вважаю, добре допоможе нам усім – і мені, і дівчатам. Вона постійно вболівала за долю команди, передивилася багато ігор. Ми неодноразово спілкувалися, у нас схожі погляди на гандбол, тож можна очікувати хорошого тренерського тандему.

1

               Другий тренер «Галичанки» Анжела Савченко

Здається, саме Анжела Савченко була автором креативної фотосесії для «Галичанки»?

-  Саме вона. Я думаю, що вболівальникам було цікаво побачити дівчат поза ігровим майданчиком у вишуканому вбранні.

1

3

Як плануєте розпочати тренувальний процес?

-  З 12 до 19 липня тренуватимемось у Львові, щоб дівчата набули необхідної форми і у майбутньому уникли м’язової кріпатури. Бо вже з 20 липня у селищі Лазурне Херсонської області розпочнеться потужний навчально-тренувальний збір – з трьома тренуваннями щодня, який триватиме до 3 серпня.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: