Гандбольна "Галичанка" поступилася "Погонь Балтиці" у другому поєдинку та вибула з Єврокубка

18 вересня 21:42
Переглядів: 658
Галичанка - Погонь

Сьогодні, 18 вересня, львівська «Галичанка» на домашньому майданчику поступилася «Погонь Балтиці» зі Щецина з рахунком 20:24 (9:12)  у другій грі першого кваліфікаційного раунду Кубка ЄГФ (Європейської гандбольної федерації) сезону 2016/17 рр. 

Таким чином команди обмінялися перемогами, оскільки у першій грі «Галичанка» здолала «Погонь» - 24:22. Але за сумою м’ячів, забитих у двох зустрічах, польські гандболістки переважили львівських на два м’ячі  – 46:44. Отож, у другий раунд Єврокубка пройшла «Погонь Балтика».

У кроці від успіху була «Галичанка»…  Адже навіть програвши другу гру, львів’янки могли пройти у наступний раунд Єврокубка. Але програвати «дозволялось» з різницею в один м’яч, в крайньому випадку - не більше двох м’ячів (при умові, що забили би суперницям 23-и голи і більше).

"Погонь Балтика" (Щецин) -  "Галичанка" (Львів) - 24:20 (12:9)

Кубок ЄГФ. 1-ий раунд. 2-ий матч. 

18 вересня. Львів. Палац спорту "Галичина".

Судді: Андрей Будзак, Міхал Зараднік (обидва - Словаччина).

 "Погонь Балтика": Пласчек, Вірбіцка – Щеціна (5), Банцілон (4), Копровська (4), Ящук (3), Цебула ( 2) , Завістовска (2), Зімни (2), Гловінська (1), Кроліковска (1), Буратто, да Сільва, Єдзіняк, Кочаняк, Нога.

"Галичанка": Гілязетдінова, Гладун – Смолінг (6), Коновалова (3), Савчин (3), Туркало (3), Дорожівська (2), Сідлецька (2), Маркевич (1), Баранович, Давидянц, Косик, Парандій, Сабова, Стрюкова, Воловник.

Штрафний час: 4 – 8.

Попередження: Щеціна, Банцілон, Кочаняк – Савчин, Маркевич, Воловник.

Семиметрові: 6 кидків/5 реалізовано – 3 кидки/2 реалізовано. 

Друга гра повторила першу, але майже з точністю до навпаки.

Рахунок відкрили польки на 3-ій хвилині, вони ж повели у ньому і надалі – 3:1 (6-а хвилина).

На восьму хвилину матчу «галичанкам» вдалося встановити паритет – 3:3, проте ненадовго. Гандболістки «Погоні» добре засвоїли свої вчорашні помилки  і до 19-ої хвилини вже відірвалися від львів’янок на чотири м’ячі – 7:3. Упродовж усього  тайму ближче наблизитись «галичанки» не зуміли, суперниці постійно утримували їх на відстані трьох-чотирьох м’ячів. На перерву команди пішли з рахунком 12:9 на користь «Погоні».

У другому таймі першими забити зуміли «галичанки», що на ура, як хороший знак,  зустріли вболівальники. Однак упродовж чотирнадцятихвилинної боротьби більше приводів для радості не було, як і голів від львів’янок. А ось гандболістки «Погоні» ще збільшили свою перевагу – 17:10 (44-а хвилина).

Треба віддати належне підопічним Тетяни Штефан, які не впали духом і продовжували боротьбу. Більше того, скоротили відставання до трьох м’ячів і спромоглися зробити це за відносно короткий проміжок гри: а саме з 44-ої до 52-ої хвилини забили шість м’ячів, а полячки – лише два – 19:16.

Такий темп, взятий львів’янками, вселив надію. До того ж у «Погоні» з гри ненадовго вибула провідний гравець - бразилійка-легіонерка Моніка Банцілон. Бразилійці знадобилася на майданчику медична допомога, а згідно нововведень у правилах, у таких випадках гравець повинен три атаки пропустити, а замість нього виходить інший.  Тож Моніка хоч і вибула лише  на період трьох нападів, але цього мало вистачити львів’янкам. Адже, як ми вже казали, йшлося навіть не про перемогу, достатньо було наблизитися до суперниць  на відстань одного-двох м’ячів.

В якому ж напруженні проходили заключні хвилини матчу! Тільки суперниці забивали і віддалялися на чотири м’ячі, як влучали «галичанки» та скорочували відставання до трьох м’ячів :

  • 20:16 (52-а хв.) – 20:17 (53-я хв.)
  • 21:17 (55-а хв.) – 21:18 (55-а хв.)
  • 22:18 (56-а хв.) – 22:19 (58-а хв.)

Однак на останній, шістдесятій, хвилині матчу все ж більше поталанило «Погоні» - вони поцілили ще двічі, а «Галичанка» лише раз – 24:20.

Незважаючи на поразку, глядачі вітали «Галичанку» гучними оплесками.  Бо львівські гандболістки приклали максимально зусиль  і боролися з польською командою на рівних. Полячки вирвали перемогу здебільшого за рахунок соліднішого ігрового досвіду, бразилійських легіонерок та некваліфікованих суддівських рішень. До речі, суддів свистом проводжали з залу. 

Підготувала Наталія Васьо

Фото Роман Шарий

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: