Гандбольна "Галичанка" у другому турі Балтійської ліги перемогла її чинних чемпіонок

29 жовтня 16:15
Переглядів: 430
Галичанка

Сьогодні, 29 жовтня, «Галичанка» зіграла свій другий матч в рамках другого з’їзного туру жіночої гандбольної Балтійської ліги 2016/2017 рр., який проходить у Львові.  

Львівські гандболістки зустрілися з найголовнішими суперницями – переможницями Балтійської ліги попереднього сезону та чинними чемпіонками Республіки Білорусь  - ГК «Гомель».  Проте підопічних Тетяни Штефан титулами не налякати, що і довели, перемігши білорусок з рахунком 19:16 (10:6).

Після гри головний тренер «Галичанки» Тетяна Штефан радості не приховувала:  «Ми дуже тішимось цією перемогою. Дівчатка молодці – добре спрацювали і в захисті, і в нападі - таку б гру показували й надалі. І  характер проявили також.

Можна сказати, що дві найскладніші команди ми вже пройшли:  сьогодні здолали «Гомель», а вчора внічию зіграли з «БНТУ-Бєлаз». Грати з ними обома було однаково  важко, але цікаво. Хоч гандболістки «Гомеля» - чемпіонки, а «БНТУ-Бєлаза» - віце-чемпіонки Республіки Білорусь, зазначу, що по силам вони рівні. Але водночас ці дві  команди зовсім несхожі за характером гри: «БНТУ-Бєлаз» - кидаюча команда, а «Гомель» - обігруюча та більш швидкісна команда. Тож на перший та другий матчі різними були  завдання і установки для наших гандболісток. В принципі, всі впорались, а дрібні помилки, звичайно, є, тому для їх виправлення на зборах після матчів проаналізували гру кожної гандболістки».

1

Гандбол. Жінки. Балтійська ліга 2016/2017. Другий з’їзний тур.

29 жовтня. Початок – 10:30. Львів, палац спорту «Галичина».

«Галичанка» (Україна) – «Гомель» (Білорусь) - 19:16 (10:6).

Судді: Руслан Лошак, Артем Шайбаков (обидва – Ужгород).

Делегат ФГУ: Дмитро Стегура (Берегово).

«Галичанка»: Єлизавета Гілязетдінова, Марія Гладун – Марина Коновалова (5 голів), Наталія Воловник (4), Наталія Туркало (3), Леся Смолінг (3), Наталія Сабова (1),Мар’яна Маркевич (1), Олеся Парандій (1), Олена Косик (1), Анастасія Баранович, Вікторія Сідлецька, Ольга Василяка, Тетяна Поляк. Наталія Стрюкова, Софія Давидянц .

 Тренери: Тетяна Штефан, Анжела Савченко.

«ГК Гомель»: Валентина Кумпель, Лілія Бурдук  -  Юлія Голубєва (4), Оксана Артамонова (4), Анна Редька (3), Христина Ахраменко (3), Ірина Дронова (2), Христина Мисоченко, Вікторія Шамановська, Наталія Платанович, Яна Гром, Ольга Вінокурова, Наталія Подосінова, Тетяна Цирібко.

Головний тренер: Томаж Чатер.

7-метрові кидки (пенальті): 2 кидки / 1 реалізовано – 2 / 2.

2-хвилинні вилучення: Наталія  Воловник - Юлія Голубєва.

Попередження: Леся Смолінг - Ірина Дронова, Вікторія Шамановська,  Христина Ахраменко .

2

Це вже вдруге «Галичанка» перемагає таких важливих суперниць, адже і в першому турі, який проходив  23-25 вересня у м.Гродно (Білорусь),  львів’янки так само  обіграли «Гомель» у  три м’ячі  - 17:14.

Балтійська ліга триває, і сьогодні ввечері  «Галичанка» зіграє ще з однією білоруською командою - «Городнічанкою»  з м. Гродно. Початок матчу о 18:00 (палац спорту «Галичина» (кол.Будівельник, Керченська, 8).

 Наступні ігри «Галичанки» в рамках  ІІ туру:

30 жовтня (неділя), 3-й день:

13:30 - 14:30 -  «Галичанка»  - «Жальгіріс» (м.Каунас, Литва)

17:40 - 18:40 - «Галичанка»  - «Гарлява»  (Каунаська обл., Литва)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: