"Гарантії проведення ЄвроБаскету-2017 в Україні мають надати перші особи держави"

21 грудня 14:55
Переглядів: 155
Євробаскет-2015

Президент Федерації баскетболу України Олександр Волков прокоментував ситуацію стосовно проведення в Україні ЄвроБаскету-2017, зазначивши, що гарантії проведення турніру мають надати перші особи держави – Президент та Прем’єр-мінстр.

Зокрема, Волков зазначив: «Наразі ми маємо право на проведення Євробаскету. Гарантії проведення турніру мають надати перші особи держави. Звісно, нині не до того. Ми чекатимемо, намагатимемося зустрітися з керівництвом країни і знайти спільну відповідь на питання, що нам робити далі з проведенням турниіру в Україні. ФІБА Європа (Європейське відділення Міжнародної федерації баскетболу) чекає на відповідь. У травні відбудеться Конгрес ФІБА Європа, тож до травня це питання потрібно вирішувати».

Також президент ФБУ додав, що він бере до уваги і той варіант, що турнір в Україні буде неповним. Тобто, першість Європи пройде у декількох країнах одночасно.

Як ми вже повідомляли, в грудні 2011 року Україна отримала право провести Євробаскет-2015. Згодом країна позбулася права проведення змагань через нестабільну ситуацію і неможливість гарантувати проведення змагань на високому організаційному рівні. Разом з тим, ФІБА-Європа надала Україні право провести наступний Євробаскет-2017.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: