Harley-Davidson Kyiv та Porsche вперше проводять тест-драйв у Львові

22 липня 12:16
Переглядів: 308
мото-драйв

Цього вікенду два легендарних бренди з видатною історією Harley-Davidson та Porsche об’єднались, щоб принести відчуття нескінченного драйву та захоплення українським прихильникам культових мотоциклів та автомобілів.

Harley-Davidson з перервою в 2 роки вертається з HARLEY ON TOUR в Україну. І цього року він вперше відвідає Львів. Тест-драйви культових мотоциклів 2016 модельного року, 23 новеньких блискучих байка вже чекають. HARLEY ON TOUR 2016 – це 14 країн, 32 локації та тисячі людей.

4 моделі Porsche вже загартовані для випробовування. «Обирати Вам – відчути продуктивність Cayenne S E-Hybrid або справжню спортивну динаміку задньопривідного 911 Carrera S. Провести «індонезійського тигра» міськими джунглями за кермом Macan S Diesel чи поринути у неперевершену плавність та комфорт Panamera 4», - зазначають організатори.

Умови участі у тест-драйві мотоциклів Harley-Davidson детально вказані на афіші. Для тест-драйву Рorsche діюче посвідчення водія (категорії B) є необхідним.

Усіх охочих чекають 23-24 липня на парковці стадіону «Арена Львів» (вулиця Стрийська, 199) протягом всього вікенда.

Участь у тест-райді за телефоном (якщо ви не представник ЗМІ): 095 271 09 42, Марія. Тест-райд (якщо ви представник ЗМІ), акредитація та уточнення регламенту події: +38(093)196-93-93 (Юлія), пошта pr@h-dkyiv.com.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: