"Гарячий спорт" по-франківськи

05 квітня 15:04
Переглядів: 299
Франківський Півмарафон

Столицю Прикарпаття хочуть зробити спортивною столицею України.

Група відчайдухів презентувала концепцію "Як можна ІФ зробити спортивною столицею України". Ідейниками проекту з амбітною назвою «Гарячий спорт» стали благодійний фонд «Тепле місто» та Сергій Караванець, організатор першого франківського Півмарафону.

«Гарячий спорт» - це ініціатива, створена для популяризації тих чи інших видів спорту. Спільними зусиллями ми маємо залучати до спорту все більше і більше людей, - кажуть активісти. - Як це зробити? Не сидіти по закутках, кожен у своїй коморі, а виходити між люди і творити. Ми маємо разом бігати, кататися на велосипеді, плавати, танцювати і так далі». 

Сергій Караванець на презентації представив своє бачення розвитку спорту в столиці Прикарпаття, а також розповів про заходи та проекти, які заплановано втілити найближчими роками. У жовтні в Івано-Франківську відбудуться змагання з дуатлону (перегони на велосипедах та біг), а також вже другий Півмарафон. У 2016 році активісти планують провести змагання з тріатлону, а в 2020-му – перші в Україні змагання під назвою "Ironmаn" ("Залізна людина"), які включають у себе програму тріатлону: плавання (3,8 км), їзда на велосипеді (180,25 км) та біг (42,2 км).

Окрім того, Андрій Черніков представив напрям "Алтимат" (назва спорту), Наталя Павлюс розповіла про клуб "Мі Аморе" й напрямки соціального танцю: сальса, бачата (латиноамериканський соціальний танець), Наталія Литвин познайомила публіку з новим для Франківська напрямом соціального танцю Lindy Hop (свінг, популярний танець 30-х років ХХ століття), а Олег Гатало висловив своє бачення розвитку баскетболу та вуличного стрітболу. 

Варто додати, що захід зібрав не тільки фанатів та любителів спорту, а й професіоналів. Зокрема, у залі були присутні начальник управління молоді та спорту ОДА Ростислав Микитюк, заслужений майстер спорту з фітнесу Федір Хашалов, відомі баскетбольні тренери Юрій Процюк та Олег Пелех, керівник обласної федерації ММА Ігор Гергелюк та ін.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: