Гарячий зимовий турнір з міні-футболу відбувся у Чорткові

24 лютого 16:27
Переглядів: 135
Чортків

Незважпаючи на люті морози та сніги, у приміщенні спортивнрого комплексу „Економіст”  було гаряче протягом двох місяців, адже там з 25 грудня по 19 лютого  тривав Чемпіонат Чортківського  району з футзалу, організатором якого виступили  Чортківський районний центр фізичного здоров’я населення „ Спорт для  всіх”, управління освіти,  молоді  та спорту Чортківської міської ради та районна федерація футболу.

За регламентом турніру було створено 2 групи по 11 команд, далі по 4 кращих отримували путівку у фінальну стадію змагань.

Варто відмітити, що графік змагань був дуже напруженим, адже матчі розпочинались о дев'ятій ранку, а закінчувались о дев'ятій вечора. Таким чином,  для здобуття очок та виходу до фіналу  однієї злагодженої командної гри було  недостатньо,  тому на перший план виходила добра  фізична форма гравців. Також цікавим фактом є те,  що у чемпіонаті взяв участь мер Чорткова Володимир Шматько та багато інших чиновників.

Після тривалих футбольних поєдинків та перепетій переможцем турніру стала команда з Ягільниці, друге місце виборола команда „Калічівка” з Чорткова, трете місце завоював спортивний колектив з Бичківців.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: