Газон стадіону "Україна" на якому грають "Карпати" в ідеальному стані

05 вересня 21:55
Переглядів: 232
Стадіон Україна Карпати

Такого висновку дійшла спеціальна комісія Федерації футболу України, яка інспектувала львівський стадіон.

Як відомо, останній матч в чемпіонаті України "Карпати" проводили на "Арені Львів". Домашній стадіон клубу - "Україна", нібито має проблеми з недавно постеленний газоном, тому "леви" поклали око на "Арену", куди їх марно намагалися "заманити" весь час після Євро-2012.

У зв'язку з такими обставинами, з'явилося побоювання, чи не постраждає поле "Арени" при збільшенні навантаження. Адже там вже влаштувався "Шахтар", який гратиме у Львові ще й матчі Ліги чемпіонів. Також види на стадіон має ФФУ з метою проведення матчів різних збірних, а також "Металіст", якому мають відбутися поєдинки групового етапу Ліги Європи.

За нашою інформацією, нахлинувша на "Арену Львів" популярність і поширена "Карпатами" інформація про недоліки "Україна" змусили ФФУ відправити до Львова комісію під керівництвом заступника голови комітету зі стадіонів та безпеки проведення змагань Бориса Воскресенського. Київські гості разом з представниками "Карпат" і "Шахтаря" 3-4 вересня провели інспекцію обох львівських футбольних арен. Як вже було сказано вище, стадіон "Україна" виявився абсолютно придатним для проведення матчів, а стан газону арени оцінено як ідеальний.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: