Гегам Кадимян: "Карпатівський дух – те, чому завжди важко протистояти на полі"

20 жовтня 22:26
Переглядів: 162
Кадимян

Екс-карпатівець Гегам Кадимян 19-го жовтня відзначав свій 25-ий день народження. Та про святкування годі й думати, адже вже у неділю ворскляни вдома прийматимуть колишній клуб Гегама – львівські «Карпати». До слова, саме у статусі гравця «зелено-білих» Кадимян вперше отримав виклик та дебютував за національну збірну Вірменії. Гегам поспілкувався з Інформаційним центром ФК «Карпати» та поділився спогадами про роботу у Львові.

«Звичайно, проти «Шахтаря» завжди важко грати. Тому ще більше хотілось завершити поєдинок позитивним результатом. Можливо десь не вистачило концентрації, щоби втримати нічию. Команда старалась, робила все, що було в наших силах. Результатом не задоволені, але, в цілому, дали бій чемпіону України та показали хорошу гру. Зробили висновки, провели роботу над помилками та рухаємось вперед. Впевнений, надалі команда зможе показати ще кращий футбол».

«З «Карпатами» пов’язаний окремий етап моєї кар’єри. Це хороша команда, з класним колективом та атмосферою. Я отримував задоволення, коли грав та працював у Львові. Повторюсь, «Карпати» класна команда, багато молодих, талановитих футболістів. У них є той карпатівський дух, якому завжди тяжко протистояти на полі. Знаємо, що доведеться не легко, але ми націлені знову взяти три очки. Сильні сторони «Карпат»? Знову ж таки, це їхній командний дух. Проти львів’ян завжди важко грати. В їхній грі присутньо багато боротьби, вони люблять жорсткий футбол. Зараз «Карпати» підсилились кількома досвідченими виконавцями, про це теж не варто забувати». 

«Ми обіграли львів‘ян на виїзді, тому, безперечно вони приїдуть в Полтаву з подвійною мотивацією. Скажу лиш, що у футболі трапляється всяке, тим він і прекрасний. Кожна команда хоче взяти три очки, але тільки гра визначить переможця. Для нас важливо здобувати позитивний результат у кожному матчі. Не має значення чи це гра в Кубку, чи в чемпіонаті. Наше завдання не змінюється в залежності від турніру, де виступаємо. Тільки максимальне налаштування та бажання перемогти у будь-якому поєдинку», – розповів Гегам.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: