Гендиректор "Авангарду": "На перенесення матчу з "Нивою" ми не погодимося"

10 квітня 17:08
Переглядів: 248
нива

Генеральний директор краматорського "Авангарду" Роман Большаков прокоментував прохання тернопільської "Ниви" перенести матч через загострення суспільно - політичної ситуації та сепаратизму на сході України.

"Восени , коли ми приїжджали в Тернопіль, все було чудово: нас тепло зустріли, нам сподобалося місто, жителі, клуб, вболівальники. Нічого подібного про"злих бандерівців", про те, що можна у нас почути, ми не побачили, - почав розмова Большанов. - Ми взагалі були приємно здивовані усім, що побачили. І за це ми дуже вдячні всій "Ниві". І тут таке... Найголовніше ми одна країна. І ми не розуміємо, як футбол може розділяти людей, країну, це при тому, що футбол і спорт загалом повинен об'єднувати.

Що у нас в місті відбувається? Та нічого! Іноді по вихідних можуть на вулиці вийти якісь люди, чоловік 100, з російськими прапорами, погудіти і розійтися. До Луганська від нас - 180 км, до Донецька - 100 км. Тобто, як нашого міста стосується те, що там відбувається? Тим більше, я недавно розмовляв з місцевим МВС, СБУ - усюди дали гарантії безпеки, усюди пообіцяли, що "Ниву" супроводжуватимуть всюди. Які проблеми?

Ось уже три дні, як я послав їм лист - запитував про дату гри, про броні в готелі. Але ніякої відповіді, толкового, маю на увазі, не послідувало. Тільки одні дзвінки. Один з них, який пролунав вчора, йшов від їх адміністратора, який повідомив, що команда не їде, мотивуючи тим, що футболісти бояться.

Потім в інеті з'явилося лист від "Ниви". Парадокс в тому, що він з'явилося тоді, коли президент ПФЛ Бальчос поїхав до Тернополя - він і зараз там, присутній на засіданні місцевої влади та клубу. Тобто, навіщо це було писати, якщо можна було сказати на власні очі?

Поки всі ми тут перебуваємо в підвішеному стані. Я не знаю, чи скасовувати рекламу на радіо, відклеювати чи афіші, чи скасовувати броню в готелі. Сподіваюся, до вечора все прояснитися. Але знаю одне, на перенесення матчу ми ні за що не погодимося - немає аргументів. Більше того, якби у нас були серйозні проблеми, я перший виступив би за перенесення гри.

Чекаємо. До речі, ПФЛ цілком на нашій стороні", - сказав Большаков.

Раніше повідомлялося, що президент "Ниви" Автанділ Мдінарадзе хоче отримати гарантії безпеки для тернопільської команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: