Гендиректор УПЛ: "Явку на загальні збори підтвердили всі клуби, крім, можливо, одного-двох"

17 червня 14:09
Переглядів: 81
іванов

Генеральний директор Прем'єр-ліги Петро Іванов розповів про явку на загальні збори клубів та ситуацію довколо матчу "Чорноморець" - "Металіст". 

- Яка доля матчу "Чорноморець" - "Металіст" після рішення КДК ФФУ?

- Сьогодні на загальних зборах клубів Прем'єр-ліги буде детально озвучена ситуація. Поки нічого не можу сказати з приводу цього матчу, бо не знаю, як поставляться до рішення КДК загальні збори.

Ми попросили роз'яснення та повний пакет документів від КДК, проте, на жаль, в нас досі немає жодної відповіді. Чекаємо більш повної інформації - отримавши її, будемо приймати рішення.

- Оскільки рішення по матчу "повернули" з КДК, Дирекція Прем'єр-ліги повинна призначити дату гри?

- Ми не знаємо, що повинна зробити Дирекція - ми звернулися в КДК, щоб нам дали резолютивну частину рішення. Вони скасували рішення Дирекції, але при цьому у нас немає матеріалів, на підставі чого вони це зробили. Ми відправили в КДК запит - щоб він пояснив. Як варіант, питання по матчу може бути розглянуте на загальних зборах клубів.

- А чи є повноваження у загальних зборів скасовувати або призначати матчі?

- Загальні збори клубів - вищий орган управління Прем'єр-лігою. Тому, в принципі, вони можуть приймати будь-яке рішення. Ситуацію сьогодні буде озвучено на зборах.

- Ви напевно зв'язувалися з клубами перед загальними зборами. Яка очікується явка? Чи буде кворум?

- Ми зв'язувалися з усіма клубами і всі клуби підтвердили присутність своїх представників. За винятком, можливо, одного-двох клубів. Не розумію ваше запитання про можливу відсутність кворуму. Певні розмови ходять. Не виключаю, що хтось зацікавлений у тому, щоб ці збори не відбулись. Хоча питання, пов'язані зі складом учасників, затвердженням підсумків, технічні питання, вони досить важливі. На сьогодні у нас є підтвердження від повноважних представників практично всіх клубів.

Загальні збори клубів Прем'єр-ліги відбудуться сьогодні, 17 червня, у Києві, в готелі "Опера". Початок збору клубів - о 14:00.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: