Гендиректора "Карпат" Ігоря Дедишина запросили на засідання комітету етики та чесної гри ФФУ

10 жовтня 23:44
Переглядів: 1585
Ігор ДЕДИШИН

У Будинку футболу відбулося засідання Комітету з етики та чесної гри Федерації футболу України, на яке викликали і генерального директора ФК «Карпати» Ігоря Дедишина. Втім, резонансного питання щодо звинувачень у корупції топ-менеджером «зелено-білих» керівництва ФФУ не розглядали. Крім того, попри клопотання «Карпат» зробити засідання відкритим для преси, воно все ж минуло за зачиненими дверима.

«Вийшла така незрозуміла ситуація. Поки ми не розглядали одну справу, вже накотилася інша. Тому всі думали, що сьогодні буде розглядатися те питання, яке буквально тиждень тому набуло резонансу», – пояснив голова Комітету з етики та чесної гри ФФУ Володимир Мариновський.

«Вони дістали мої висловлювання 4-місячної давності про те, що Федерація футболу не оплатила «Карпатам» витрат, пов'язаних із судовим процесом в Лозанні по матчу «Металіст» – «Карпати», – розповів Ігор Дедишин.

Однак тему корупції в українському футболі на засіданні Комітету з етики та чесної гри таки порушували, але доволі опосередковано.

«Згадувались в контексті того, що, можливо, якщо у вас є якісь докази, то ми, в принципі, готові їх отримати», – зазначив Дедишин.

Нагадаємо, раніше Ігор Дедишин звинуватив українських футбольних чиновників у незаконних фінансових операціях та хабарництві. Зокрема, гендиректор «Карпат» розповів, як у нього вимагали гроші в палаті з вирішення спорів за вигідне для клубу судове рішення. Якщо слова Ігоря Дедишина визнають наклепом, йому загрожує відсторонення від футболу на термін від 1 до 5 років. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: