Генеральний директор ФК "Нива": "Новий голова сказав, що він зробить все щоб команда існувала"

16 березня 14:06
Переглядів: 153
Мдінарадзе

Фінансова ситуація навколо Тернопільської «Ниви» й надалі зберігає стабільність. Вона не тішить ні футболістів, ні керівництво клубу. Проте, чекати на вирішення проблеми з грошима ще не довго. Тернопільська «Нива» має виходи із фінансової ситуації, що склалась навколо команди. Або знайти гроші, або припинити існування. Нещодавно очільник облдержадміністрації провів зустріч з підприємцями, щоб обговорити фінансування команди. Був присутній і генеральний директор «жовто-зелених».

АВТАНДІЛ МДІНАРАДЗЕ, генеральний директор ФК «Нива» (Тернопіль):

«Новий голова казав, що він знає традиції клубу і він сам виріс на цих традиціях. Він розуміє мрії вболівальників, щоб команда існувала. Через то він зробить все можливе, що від нього залежить, щоб команда існувала».

«Я для себе відміряв остаточний термін. Це понеділок. І я думаю, що в понеділок в кожному разі ми вже будемо чітко знати, що у нас. Які перспективи, на чому ми сидимо і яке наше майбутнє ».

Як зазначив Автанділ Мдінарадзе, залишається сподіватись на те, що в понеділок команда збереться. Додамо, до першої гри «Ниви» залишилось менше двох тижнів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: