Генеральний директор "Карпат" Ігор Дедишин: "Ми в театрі абсурду знаходимося, а не у футболі"

13 березня 12:52
Переглядів: 335
Ігор ДЕДИШИН

Генеральний директор львівських Карпат Ігор Дедишин дав різке інтерв'ю журналу Футбол, в якому з його вуст прозвучало чимало звинувачень і неприємних фактів.

Про те, чому Карпати не платять УПЛ

- Внески на участь у чемпіонаті платяться окремо на Федерацію, окремо на Прем'єр-лігу. Всі наші зобов'язання перед Федерацією футболу ми виконали, заплатили все до копійки - ці гроші пішли на суддівство і інші речі, пов'язані з організацією чемпіонату. На Прем'єр-лігу ми не платимо і постійно говоримо чому: ми вимагаємо аудиту! Я написав листа, що як тільки буде проведено аудит діяльності ПЛ, ми протягом трьох днів заплатимо необхідну суму.

Про заборону на реєстрацію нових гравців

- Я не розумію підстав, на яких нам не дозволяють реєструвати футболістів. Це можливо тільки в якості застосованої дисциплінарної санкції, до нас же така санкція не застосовувалася через відсутність підстав. Несплата внеску у Прем'єр-лігу відповідно до регламентних документами не вважається сама по собі дисциплінарним порушенням!

Я вам скажу більше: вони не тільки футболістів не реєструють, а й відмовляються заявити лікаря! Ми наприкінці минулого року запросили на роботу лікаря в команду U21, і вони його не зареєстрували! Як команда може вийти на поле без лікаря? Абсурд.

Кажу прямим текстом: за цим стоять дві людини - Віталій Данилов і Петро Іванов (генеральний директор Прем'єр-ліги). Вони просто не розуміють, хто вони є і де знаходяться, які їхні функції і що їм взагалі слід робити у футболі і в Прем'єр-лізі. Данилов знищив на своєму футбольному шляху все, що можна було знищити. Пам'ятаєте першу «акаденцію» Металіста - до того, як туди прийшов Ярославський? (Деякий час Ярославський і Данилов керували Металістом разом, а от потім почалося... - Ред.) Потім знищив ФК Харків, тепер - Прем'єр-лігу. Як взагалі ця людина може ставити умови тим, хто розвиває футбол? Це неадекватні псевдокерівники, які думають, що, прикриваючись підтримкою Шахтаря і іже з ним, будуть і далі керувати українським футболом. Але так не буде!

Крім гравців першої команди, яких ми хочемо заявити, є ще п'ять хлопців 1997 року народження, це збірники команди Олега Кузнєцова, яких ми хочемо заявити в команду U19. Щоб пацани зростали, щоб вони прогресували, щоб вони перестали варитися в чемпіонаті ДЮФЛ і перейшли на новий рівень! Ми думаємо не тільки про інтереси клубу, а й про інтереси збірної - ми виховуємо гравців і для збірної України. І вони не дозволяють заявити цих хлопців.

Так це конструктивна позиція для розвитку українського футболу або задоволення власних амбіцій, якогось незрозумілого его? Я написав листа президенту ФФУ Анатолію Конькову. Я поставив умову: якщо вони не дозволять нам заявити футболістів, то від нас буде офіційна заява, що ми серйозно задумаємося над доцільністю виступу в такому чемпіонаті!

Про корупцію серед футбольних чиновників

Ми говоримо про такі дрібниці, але не говоримо про корупцію, про те, як вирішуються справи в органах футбольного правосуддя. Думаєте, ніхто цього не знає, ніхто не бачить? За 10 % вам проведуть будь-яке рішення! Абсолютно протизаконні протиправні рішення - дадуть вільного агента, платитимуть до кінця дії контракту ...Ніхто навіть в контракт не дивиться! Повне беззаконня - що творилося в нашій країні і далі продовжує творитися у Федерації футболу! Ті ж самі прокурори, але тільки засідають в органах футбольного правосуддя... А Комітет арбітрів - найбагатша структура в українському футболі. Або про те, що один відомий гравець одного відомого клубу бігає з валізою по полю - думаєте, ніхто нічого не знає? Що це за футбол?

Ми в театрі абсурду знаходимося, а не у футболі. Клуб, який має кращий бюджет, кращу інфраструктуру, кращих гравців, свою Федерацію, свою Прем'єр-лігу - і вони ще вдаються до таких речей... Кому такий футбол потрібен? Або ніхто не знає, що в Україні є люди, які фактично володіють кількома клубами - чому ніхто про це не говорить?

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: