Генеральний директор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький - про кадрові зміни та завдання на наступний сезон

14 травня 16:01
Переглядів: 770
дячук ставицький

Генеральний директор "Карпат" Юрій Дячук-Ставицький прокоментував останні кадрові зміни в команді та окреслив завдання на наступний сезон.

"Ми подякували футболістам, які пішли. Це непогані виконавці, але склалася така ситуація, що у них в "Карпатах" не було нормальної мотивації. Повністю з ними розрахувалися і відпустили, щоб вони мали можливість знайти нові клуби. Ніяких проблем немає", - заявив Дячук-Ставицький в інтерв'ю телеканалу Футбол 1.

Після завершення сезону "Карпати" вирішили не продовжувати контракти відразу з п'ятьма гравцями - Денисом Кожановим, Андрієм Гітченко, Муртазом Даушвілі, Тарасом Пучківським і Євгеном Непляхом.

"Будемо ще декого відпускати і набирати нових гравців. Ведемо переговори з багатьма футболістами, яких хочемо бачити в нашому складі, і я думаю, що чоловік п'ять нових з'явиться. Дуже велика надія у нас і на молодь. В Академії "Карпат" ніяких проблем немає, адже Петро Димінський наказав мені не шкодувати грошей на дитячо-юнацький футбол".

"Хочемо в наступному сезоні претендувати і боротися за Лігу Європи, і ми це будемо робити", - підкреслив Юрій Дячук-Ставицький.

Відзначимо, що контракт у головного тренера Олега Лужного закінчується 31 травня, і ще невідомо чи буде пролонговано з ним угоду.

 
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: