Генеральний директор "Українських отаманів": "Розраховуємо на вихід до чвертьфіналу"

14 березня 11:50
Переглядів: 203
Дмитро Гайструк

Генеральний директор «Українських отаманів» Дмитро Гайструк прокоментував переможний матч з «Британськими левовими серцями».

Про матч з британцями

- Раді, що перервали серію невдач яскравою і впевненою перемогою в Лондоні при заповненому залі легендарного лондонського Йорк Холлу. Приємно, що більшість уболівальників не арені підтримувало саме Отаманів. Це були представники української діаспори з усіх куточків Британії. Посеред матчу зал виконав повний Гімн України. Боксери заряджалися цією підтримкою і всі віддалися на 100%. Заслужена перемога 4:1. Велике розсічення у Дениса Пояцики і зараз під питанням його участь в матчі проти Марокко на виїзді, а також проти Росії. Сподіваємося, що заживе.

Про турнірні амбіції

- Продовжуємо утримувати 3-е місце в групі і розраховуємо на вихід до чвертьфіналу. Для цього треба добре боксувати хлопцям і здобути очки в найближчих трьох матчах.

Хотів би зазначити, що зняття суперника Дусматова перед матчем виглядає не зовсім щирим і ми будемо домагатися чітких роз'яснень від WSB щодо цього інциденту. Хлопець заробив 3 очки в індивідуальний рейтинг замість 5 і це ставить під загрозу завоювання нимм олімпійської ліцензії.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: