Геннадій Хроль:"Головна перевага "Карпат" – рідні трибуни"

17 жовтня 10:45
Переглядів: 99
Геннадій Хроль

На початку нового тисячоліття Хроль одягав зелено-білу футболку і виходив на поле разом з нинішнім наставником «Карпат» Ігорем Йовічевічем і спортивним директором клубу Юрієм Беньом. Наступною командою уродженця Харкова стала «Ворскла». Тому і львівські, і полтавські вболівальники повинні добре пам’ятати цього харизматичного футболіста. 

Цікаво, що свого часу саме Геннадій зайняв місце у воротах «Карпат» замість вилученого з поля Мацея Налєпи. Парадоксально, що сталося це саме у матчі «Карпат» і «Ворскли». 

ЙОВІЧЕВІЧ

Мені дуже подобається його підхід. Видно, що команда не вибиває м’яч абикуди. В «Карпатах» чітко поставлена організація гри. При цьому, помітно, що команда має славетний львівських дух. Знаю, про що кажу, адже я грав у Львові і частинку свого серця там залишив. Команді Йовічевіча не вистачає фарту в певних моментах. З Ігорем я грав свого часу разом і добре його знаю. Щоправда, ми давно не спілкувалися. Хочу йому зателефонувати. 

САЧКО

Гра «Ворскли» в минулому сезоні мене вражала. Зараз полтавчани грають не так впевнено, але почерк Сачка помітний. Хоч минулий рік «Ворскла» провела краще, вважаю, що Василь Вікторович на правильному шляху. 

ЛІДЕРИ

Львівська команда мені подобається загалом. Не хотів би когось одного виділяти. У «Ворсклі» відзначу Арменда Даллку, з яким я грав разом. Це лідер не лише на полі, а й за його межами. Дуже поважаю цього футболіста.

ЄВРОКУБКИ

Для «Карпат» це хороший шанс перевірити свої сили. Мені важко сказати, чи готові львів’яни до Ліги Європи. В команді багато молоді. Мені здається, що одного-двох досвідчених виконавців команді не вистачає. 

КОЗИРІ

Обидві команди можуть похвалитися хорошою організацією гри. Полтавчани дисципліновано діють в обороні, а ще команда Сачка бігтиме в контратаки, тому «Карпатам» варто бути обачними. Думаю, гості віддадуть ініціативу львів’янам. Також господарям треба остерігатися стандартів і не забувати про опіку Даллку. Головна перевага «Карпат» – рідні трибуни. Бачу, що зараз не дуже багато людей збирається на «Україні», але підтримка у господарів все одно буде. А ще у них має бути бажання. Крім того, «Карпати» добре фізично готові і можуть застосовувати пресинг. Їм потрібно вдома вигравати.

ШАНСИ

Враховуючи вищенаведене, ставлю на «Карпати». Вони повинні грати на перемогу.

СИМПАТІЇ

Дати однозначну відповідь мені непросто. Але більше вболіватиму за «Карпати». У Львові я провів більше часу. Я грав в одній команді з Йовічевічем і Беньом, які займають керівні посади в клубі. Звичайно, у Полтаві я також провів хороший час. Але у неділю вболіватиму за «Карпати». Завжди з приємністю згадую про роки, проведені у місті Лева. Про них у мене залишилися незабутні спогади.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: