Герой футбольного дня. Артем Федецький

03 серпня 08:00
Переглядів: 709
федецький
Про повернення Артема Федецького до Карпат

А колись з "Карпат" Федецький йшов зі скандалом. Футболіста не бажали відпускати цивілізовано, намагаючись "підкорити" його засланням до дублю. Тому Федецький пропустив Євро-2012 – турнір, про який мріяв. І хоч потім Артем все одно перейшов до більш статусного клубу, образа не могла не залишитися.

Але час лікує. Пройшло вже багато років. Федецький встиг здобути славу з "Дніпром", дійшовши до фіналу Ліги Європи, а також спробувати свої сили в одному з чемпіонатів "великої п'ятірки". Сьогодні йому уже 32. Тому дворічний контракт з "Карпатами" – це фінішна пряма, можливість завершити кар'єру у клубі, який і дав футболістові квиток до великого футболу.

Для "Карпат" це чи не найгучніший трансфер цього літа. Для Федецького ж – це шлях у невизначеність. Прогнозувати щось у площині сьогоднішніх "Карпат" неможливо. І контракт аж ніяк не гарантує того, що Артем не опиниться в черговому засланні чи просто не отримуватиме ігрової практики.

В ідеалі Федецький повинен зміцнити фундамент, на якому будується команда. Цим фундаментом є досвідчені і авторитетні ветерани Худоб'як, Голодюк, Ксьонз. Але як буде насправді – залежить від рішень керівництва. Залежить від того, чи й далі команду тренуватиме Серхіо Навваро, а якщо не він – то хто після нього. Останнім тренером "Карпат", який давав результат, був Олег Кононов і саме він зумів розкрити Федецького та компанію. Але з того періоду залишилися лише спогади.

"Карпати" й без Федецького укомплектовані гідно як для чемпіонату України. І без Федецького команда, зважаючи на наявний ресурс, могла б боротися за потрапляння до шістки. Проте реальність така, що для львів'ян подвигом буде перемога над дитячо-юнацькою "Сталлю". І від гравців це не залежить. Основні гравці "Карпат" – на тренерському містку і в клубних офісах. Головні зміни повинні відбуватися там.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: