Герой футбольного дня. Олександр Гладкий

03 квітня 13:00
Переглядів: 107
гладкий

Добре, що Гладкий не погнався за рублем, хоча пропозиції від клубів з країни, охочої до всього чужого, були. Нехай Гладкий – не для "Шахтаря" і "Динамо". Зате в складі команди з більш скромними амбіціями Олександр може виблискувати.

Хоча, варто віддати нападникові належне й за гру у складі грандів. Точніше, гранда. Так, з "Динамо" не склалося (над гравцем та командою через цей союз лише кепкували), але ж за "Шахтар" Гладкий забивав. Забивав чимало. Взагалі, більше ста голів за кар'єру – це ж видатне досягнення, яке серед українських форвардів підкорилося одиницям.

Гладкому потрібні були перезавантаження і трохи часу для того, аби переступити через внутрішні негаразди. Перехід до "Карпат" став рятівним. Олександр відчув свою потрібність, відчув довіру тренера і знайшов середовище, в якому цінять його авторитет. Крім того, наважившись на внутрішню боротьбу (про це можемо судити з повідомлення, згідно якого Гладкий обіцяв спілкуватися з пресою лише в кінці сезону; зараз же – максимальна концентрація на грі), нападник сприйняв перехід до стану аутсайдера не як пониження, а як новий виклик в кар'єрі.

Вчора "Карпати" провели якісний поєдинок проти "Сталі." В першому таймі гра львів'ян якщо не зачаровувала, то точно не залишала байдужою. Після перерви вже був прагматичний футбол на результат, який також має право на існування. Гладкий відзначився двічі, а також постійно опинявся в центрі уваги.

Олександр не був класичним нападником, на якого грає уся команда. Він був дієздатною частиною механізму, самотужки створюючи загрозу навколо себе. Показовим може бути момент відразу після першого голу, коли Гладкий обікрав Пашаєва і організував стрімкий випад "Карпат". Своєчасна передача на Грися загострила ситуацію до межі. Інша річ, що Максим свою дуель програв.

Другий гол – це вміння правильно обрати позицію і миттєво прийняти та наважитися на виконання рішення. А ще – постійна боротьба і гра з прицілом на чужі ворота. Такого від Гладкого вже давненько не бачили.

Дасть Бог, для "Карпат" і Олександра зокрема така гра стане звичною справою. Львів'яни володіють усім необхідним для того, аби перебувати у групі лідерів українського футболу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: