Герої спортивного року Тернопільщини отримали відзнаки

30 грудня 12:30
Переглядів: 102
Тернопіль

Відзнаки лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини – 2015» вручили керівники області фахівцям галузі та спортивним журналістам. Привітали із досягненнями спортсменів і представники НОК (Національний Олімпійський комітет) України, які цього року святкують 25-річчя від заснування організації.

У залі були присутні ветерани спорту, які в минулі роки принесли славу нашому краю, а також юні спортсмени області.

«На Тернопільщині потужно розвивається спорт. Сьогодні ми вітаємо спортсменів, які показали значні досягнення у греко-римській боротьбі, легкій атлетиці, велосипедному спорті, біатлоні, веслуванні, важкій атлетиці, санному спорті, лижному спорті, боксі, фехтуванні, ігрових видах спорту, - зазначив голова облдержадміністрації Степан Барна. – Спортивна нація – це сильна нація, яка здатна розвивати свій край та державу. А вклад у розвиток цієї галузі дозволить запобігти витратам на інші негативні аспекти в суспільстві».

Рік, що минає був багатий на спортивні події в області. Результати наших спортсменів на всеукраїнських та міжнародних спортивних аренах засвідчують, що спортивні організації Тернопільщини продовжують і примножують спортивну славу нашого краю.

«В умовах обмеженого фінансування ми ідемо вперед у плані спортивних досягнень. Цього року маємо на 100 медалей більше у порівнянні з попереднім роком, - додав директор департаменту сім"ї, молоді, фізичної культури та спорту ОДА Віктор Мацикур. – Найбільш приємним спортивним моментом року стало відновлення робіт на веслувальному каналі, де плануємо проведення міжнародних змагань та чемпіонатів».

Щодо індивідуальних здобутків, наш боксер Віктор Петров став бронзовим призером на найвищому Європейському спортивному форумі – І Європейських спортивних іграх, які відбулись у м. Баку (Азербайджан), який лише в цьому році започаткований Європейським   Олімпійським комітетом.

Фехтувальниця Олена Кривицька здобула бронзову нагороду на чемпіонаті світу, Веслувальник Єльнур Ахадов виборов золото на чемпіонаті світу серед молоді, Важкоатлетка Марія Хлян володар срібної нагороди серед молоді, такаї ж нагороди удостоєний велосипедист Тарас Шевчук на чемпіонаті Європи серед юніорів.

Справжньою сенсацією не лише на Тернопільщині, а й в Україні стало тріумфальне повернення біатлоністки Олени Підгрушної на лижні стадіони світового біатлону. Три бронзові нагороди на етапах Кубку світу – це ознака таланту нашої уславленої землячки.

Загалом у цьому році до складу збірних команд України включено 111спортсменів області з олімпійських видів спорту та 34 спортсмени з  неолімпійських видів. Спортсмени Тернопільщини на офіційних чемпіонатах та Кубках України завоювали 464 медалі з яких 170 золотих, 144 срібних та 150 бронзових. 59 спорсменів стали чемпіонами України серед юнаків, юніорів та молоді та 24 спортсмени – чемпіони України серед дорослих.

Відзнаки лауреатів конкурсу «Герої спортивного року Тернопільщини – 2015» отримали:

Дмитро Підручний
Майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи з біатлону
Лауреат в номінації “Найкращий спортсмен року”
Ельнур Ахадов
Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон світу серед молоді, бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное
Лауреат в номінації “Найкращий спортсмен року”

Віктор Петров
Майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер І Європейських спортивних ігор з боксу
Лауреат в номінації “Найкращий спортсмен року”

Олена Кривицька
Майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу з фехтування
Лауреат в номінації “Найкраща спортсменка року”

Марія Хлян
Майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи серед молоді з важкої атлетики
Лауреат в номінації “Найкраща спортсменка року”

Анастасія Меркушина
Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіонка світу серед юніорів з біатлону
Лауреат в номінації “Найкраща спортсменка року”

Олена Підгрушна
Заслужений майстер спорту України, Олімпійська чемпіонка 2014 року, три бронзові нагороди на етапах Кубка світу з біатлону
Лауреат в номінації “Спортивна сенсація року”

Андрій Пушкар
Заслужений майстер спорту України, володар Кубка світу з армреслінгу
Лауреат в номінації “Разом з олімпійцями”

Юрій Босий
Майстер спорту України, срібний призер Кубка світу з армреслінгу
Лауреат в номінації “Разом з олімпійцями”

Роман Порохняк
Майстер спорту України міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату світу з гирьового спорту
Лауреат в номінації “Разом з олімпійцями”

Андрій Андріїшин
Майстер спорту України міжнародного класу, володар чотирьох срібних нагород Дефлімпійських ігор з лижних перегонів
Лауреат в номінації “Сильні духом”

Богдан Бадло
Майстер спорту України міжнародного класу, чемпіон всесвітніх ігор сліпих з футзалу
Лауреат в номінації “Сильні духом”

Марія Бала
Майстер спорту України, срібний призер чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів інвалідів з вадами слуху
Лауреат в номінації “Сильні духом”

Тарас Шевчук
Майстер спорту України міжнародного класу, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів з велоспорту на треку
Лауреат в номінації “Олімпійські надії”

Віталій Труш
Майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з біатлону
Лауреат в номінації “Олімпійські надії”

Назар Цебринський
Майстер спорту України, срібний призер чемпіонату світу серед юніорів з біатлону
Лауреат в номінації “Олімпійські надії”

Ірина Меркушина
Тренер ФСТ «Динамо» з біатлону
Лауреат в номінації “Тренер року”

Віктор Симів
Заслужений тренер України, Тренер Скалатської ДЮСШ з важкої атлетики
Лауреат в номінації “Тренер року”


Володимир Павелко
Тренер обласної школи вищої майстерності з велоспорту на треку
Лауреат в номінації “Тренер року”

Володимир Ванджура
Директор обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
Лауреат в номінації “Найкращий спортивний організатор”

Андрій Огнистий
голова відділення Олімпійської академії України
Лауреат в номінації “Прагнемо до Олімпізму”


Денис Лучка
Спортивний журналіст Нової Тернопільської газети
Лауреат в номінації “Спортивна журналістика”

Юрій Луговий
Спортивний журналіст, редактор Тернопільської обласної телерадіокомпанії
Лауреат в номінації “Спортивна журналістика”

Андрій Тихий
Спортивний журналіст, редактор інтернет-сайту «20 хвилин»
Лауреат в номінації “Спортивна журналістика”

Степан Троян
Голова правління ВАТ «Микулинецький бровар»
Лауреат в номінації “Меценат року”

Валерій Чоботар
Голова спортивного клубу «Характерник», учасник бойових дій в зоні АТО
Лауреат в номінації “Спортивні герої”

Лілія Проць
Заступник директора Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення
Лауреат в номінації “За здоровий спосіб життя”

Волейбольний клуб
“Галичанка – ТНЕУ”
Лауреат в номінації “Найкраща спортивна команда”


Ведуча: Відзначаючи 25 річницю НОК України встановив відзнаки, фахівцям, які зровили вагомий особистий внесок з розвитку Олімпійського руху.
Відзнаками Національного Олімпійського комітету України нагороджуються:

Володимир Мариновський
Президент Тернопільської обласної федерації футболу, заступник голови обласного відділення НОК України.

Василь Нікіфорук
Заступник директора Кременецької спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи зі стрибків на лижах з трампліну та лижного двоборства

Ігор Мамалига
Голова Заліщицького районного відділення НОК України

Степан Скибиляк
Член виконкому обласного відділення НОК України

Віталій Ігнатенко
Перший заступник голови обласного відділення НОК України


Також відзначили переможців огляду-конкурсу у 2015 році:


- м. ТЕРНОПІЛЬ
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки проведення заходів серед учнівської молоді”

- БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙОН
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки проведення заходів серед учнівської молоді”

- ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОН
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки проведення заходів серед учнівської молоді”

- ГУСЯТИНСЬКИЙ РАЙОН
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки проведення заходів серед сільського населення”

- ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОН
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки проведення заходів серед сільського населення”

- ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ РАЙОН
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки проведення заходів серед сільського населення”

- м.ТЕРНОПІЛЬ
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки участі у змаганнях з футболу”

- ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОН
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки участі у змаганнях з футболу”

- БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙОН
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Підсумки участі у змаганнях з футболу”

- м.ТЕРНОПІЛЬ
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Спорт вищих досягнень”

- КРЕМЕНЕЦЬКИЙ РАЙОН
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Спорт вищих досягнень”

- ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області з розділу “Спорт вищих досягнень”

- м. ТЕРНОПІЛЬ
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області першої групи
в комплексному заліку

- ТЕРЕБОВЛЯНСЬКИЙ РАЙОН
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області першої групи
в комплексному заліку

- КРЕМЕНЕЦЬКИЙ РАЙОН
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області першої групи
в комплексному заліку

- БЕРЕЖАНСЬКИЙ РАЙОН
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області
другої групи
в комплексному заліку

- ПІДВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області
другої групи
в комплексному заліку

- ЗБОРІВСЬКИЙ РАЙОН
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед районних організацій Тернопільської області
другої групи
в комплексному заліку


- КРЕМЕНЕЦЬКА ДЮСШ
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області першої групи

- ТЕРЕБОВЛЯНСЬКА ДЮСШ
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області першої групи

- ЗБАРАЗЬКА ДЮСШ
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області першої групи

- ЗОГ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ДЮСШ “БУРЕВІСНИК”
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області другої групи

-  ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області другої групи

- ЗОГ ТЕРНОПІЛЬСЬКА ОБЛАСНА ДЮСШ “КОЛОС”
за ІІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області другої групи


- СКАЛАТСЬКА ДЮСШ “КОЛОС”
Підволочиського району
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області третьої групи


- ТЕРНОПІЛЬСЬКА МІСЬКА ДЮСШ “СПАРТАК”
за ІІ місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області третьої групи

- ДОБРОВОДІВСЬКА ДЮСШ
Збаразького району
за І місце
в огляді-конкурсі на кращу організацію фізкультурно-масової та спортивної роботи серед спортивних шкіл Тернопільської області третьої групи

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити