Гетьман - Рух: Алієв в шоці... І не він один

20 серпня 15:33
Переглядів: 2720
Алієв Рух

Винниківський «Рух» без проблем пробився до 1/8 фіналу Кубка України серед аматорів. І без проблем, і без бою, оскільки повторний матч у Хмельницькому між «Гетьманом» та «Рухом» не вважався офіційним.

Через відсутність офіційних карток футболістів у складі гостей арбітри зустрічі прийняли доволі прогнозоване рішення – технічна поразка господарям 0:3 і відповідно така ж перемога гостям. У такому випадку команда Романа Гданського уже могла їхати додому, однак подолавши солідну відстань з Винник до Хмельницького, погодилася на пропозицію, яка задовольнила усіх – зіграти товариський матч з «Гетьманом» на цетральному стадіоні у Хмельницькому.

«Соломонове рішення» влаштувало обидві команди, а найголовніше те, що футбол побачили ті, для кого команди і грають – вболівальники. Більшості з них було байдуже чи матч офіційний чи товариський. Після поразки 0:4 у першому матчі зробити камбек і пройти «Рух», мабуть, навряд чи вдалося б команді з Прем’єр-ліги чемпіонату України.

Цирк у Хмельницькому розпочався ще за кілька годин до початку матчу, оскільки керівники клубу «Гетьман» та дирекція стадіону так і не могли домовитися чи дозволили грати командам і чи, мовляв, була здійснена за це орендна плата. Врешті-решт, це питання владнали, однак коли закрилася одна проблема, назріла інша. У складі команди господарів не було офіційних документів, аби арбітрам перевірити футбольний паспорт того чи іншого гравця. Іншою мовою вони і не могли бути, оскільки у складі команди з гучною назвою «Гетьман» назбиралася уже частина нових гравців. Арбітри з таким станом справ церемонитися не стали: немає документів – немає офіційного матчу.

З двадцятихвилинною затримкою на центральному стадіоні у Хмельницькому матч таки розпочали, щоправда, не офіційний, а товариський. Такий поворот подій сподобався місцевим вболівальникам, оскільки кожен бажав свята – побачити на полі Алієва, Шацьких та інших футболістів «Руху» в дії.

Команда «Гетьман», яка за організацію поєдинку не заслужила навіть на слово ганьба, зіткнулася ще з однією проблемою – лише 9 з 11 футболістів у наявності. Втім, двоє вболівальників добровольців таки погодилися одягнути футболки команди зі свого міста, а відповідно у товариському футбольному матчі з футзальним (!) часом.

Що цікаво, судити товариський матч, на який команда гостей без проблем погодилася, довірили не кому небудь, а найлегендарнішому футболістові винниківського «Руху», теперішньому граючому тренеру команди Романові Манорику. Варто зауважити, що улюбленець винниківської публіки зі своїм завданням справився на відмінно, кожної хвилини доводячи свій високий не тільки легкоатлетичний, а ще й суддівський професіоналізм.

Товариський скорочений матч завершився перемогою «Руху» з рахунком 4:1. За діючих чемпіонів України забивали Олександр Алієв, Олексій Омельченко, Андрій Кікоть та Богдан Костик, за «Гетьман» влучним ударом відзначився Олексій Колесников.

Фінальний свисток арбітра-тренера викликав чергову хвилю бурхливого свисту на трибунах. Вболівальники «дякували» за чудову організацію матчу керівництву місцевого клубу. Натомість деякі гравці «Руху» стали улюбленцями місцевої публіки. Звісно ж, найбільше фотографувалися з Олександром Алієвим.

Богдан Пастернак для «Галичини Спортивної»

Фото з офіційного сайту Спортлідера+

Алієв

Олександр Алієв поруч з головним арбітром матчу Романом Манориком

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: