Гімнастка Анастасія Возняк – краща спортсменка Львівщини за підсумками квітня

06 травня 12:40
Переглядів: 80
возняк

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками спортивного квітня 2017 року члена національної збірної команди України з художньої гімнастики, майстра спорту України міжнародного класу львів’янку Анастасію Возняк (тренер Олена Єресько).

Цього почесного титулу одна з кращих представниць художньої гімнастики Львівщини, вихованка львівської КДЮСШ «Здоров’я» (ФСТ «Динамо»), студентка столичного училища фізичної культури Анастасія Возняк удостоєна завдяки здобутим медалям на етапах Кубка світу з художньої гімнастики.

Зокрема, 21–22 квітня у місті Ташкент (Узбекистан) відбувся черговий етап Кубка світу з художньої гімнастики, за підсумками якого національна збірна команда України, до складу якої входить львів’янка Анастасія Возняк, здобула дві нагороди у фіналах в групових вправах: «срібло» у вправі з двома скакалками і трьома м’ячами та «бронзу» у вправі з п’ятьма обручами.

Незабаром відбудеться урочисте вшанування найкращої спортсменки Львівщини та її тренера!

Довідка

Возняк Анастасія Романівна – народилася 9 грудня 1998 року у місті Львові.

Брала участь у чемпіонатах світу, починаючи з чемпіонату світу з художньої гімнастики 2014 року. На Перших Європейських іграх 2015 року в Баку вона виборола срібну медаль у групових вправах зі стрічками та бронзову медаль у групових вправах з булавами та обручами. Учасниця літніх Олімпійських ігор 2016 року в Ріо-де-Жанейро – сьоме місце у груповому багатоборстві. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: