Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з шістьма медалями

22 березня 20:45
Переглядів: 214
Христина Погранична

Гімнастка Христина Погранична повернулася до Львова з шістьма медалями. П’ять із них – це нагороди престижного Міжнародного турніру «Кубка Дерюгіної». Ще одне золото 13-річна юніорка здобула на Всеукраїнській першості.

Тато Христини Пограничної розглядає поламану валізу. Цей саквояж незмінно супроводжував дівчинку по всьому світу протягом двох років, вміщаючи дорогоцінні метали.

«Ось ці золоті медалі я отримала за багатоборство на міжнародному турнірі. Ці три здобула у фіналі за обруч, булави і стрічку. Ця бронзова, теж у фіналі, за м’ячик. А ця золота – за всеукраїнський турнір», – розповідає гімнастка Христина Погранична.

Серед 28 країн на «Кубку Дєрюгіної» найсильнішими конкурентами юної гімнастки були суперниці із Білорусі, Румунії та Ізраїлю. А найбільше хвилювалася Христина не у фіналі, а перед кваліфікаційним багатоборством.

«В програмі багатоборства в неї не все вдалось, так як хотілось, але вона все це виправила, і в фіналі виступила добре. Христя в нас така дитина, якій багато говорити не треба. Вона цілеспрямована, все знає, фізично готова, головне для неї психологічна вірвноваженість і спокій», – каже тренер гімнастки Ірина Руда.

Стримувати емоції не менше за Христину доводилось і її батькам.

«Коли дивишся з екрану телебачення і бачиш нагороди, то розуміюєш як твоїй дитині в цей момент важко. Психологічно і фізично важко зібратися, це подвійне таке переживання. Я дуже добре розумію, як їй там, в момент перед виходом, і я співпереживаю», – говорить батько гімнастки Олесь Пограничний.

Лише за 2017 рік юніорка здобула близько двадцяти медалей на міжнародних турнірах в Естонії, Ізраїлі, Угорщині та Києві.

Наразі дівчинка має день відпочинку, а у середу знову готуватиметься до змагань вже у ці вихідні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: