Гімнастки з Івано-Франківщини підкорили Францію

03 липня 09:29
Переглядів: 239
художня гімнастика

Днями делегація представників Івано-Франківської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 1 та Коломийської дитячо-юнацької спортивної школи № 1 у складі 10 спортсменок-гімнасток та 5 тренерів на запрошення спортивного клубу «Ла Вайянт» перебувала у м. Кліші (Франція).

Дружні стосунки між закладами тривають з 1995 року. У 2015 році планується провести міжнародну зустріч у Івано-Франківську, присвячену 20-річчю плідної співпраці.

Потягом цих років гімнасти Івано-Франківська неодноразово перебували у Франції, а також приймали гостей із Франції на гостинній українській землі.

Цього разу під час візиту до м. Кліші наша делегація прийняла участь у Гала –концерті. Гімнастки Івано-Франківська представили п'ять композицій: спортивно-танцювальна композиція «Карпати» (керівник-постановник, тренер-хореограф школи Л.Нога), композиція «Молитва за Україну» (виступ чотирьох найстарших дівчаток - Полівчак У., Кучірко В., Говзан І.,Микицей С.), які самостійно підібрали музику та склали композицію, а також сольні виступи на вільних вправах Ірини Говзан, колоді Юлії Моїсеєвої та Валентини Табачин зірвали бурхливі оплески у глядачів.

А з нагоди візиту нашої делегації в мерію м. Кліші було проведено обмін сувенірами. На добру пам'ять наші спортсмени подарували французьким колегам олімпійську літературу та атрибутику.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: