"Гірка" - переможець Турніру Степана Бандери

03 січня 17:30
Переглядів: 158
Гірка

В Івано-Франківську було проведено турнір з міні-футболу серед ветеранів? присвячений дню народження Героя України Степана Бандери. Участь у турнірі взяли ветерани футболу віком старше 45-ти років . Нагороди розіграли між собою команди :"Опришівці", "Гірка", "Арбітр", "Каскад".

Результати матчів:

1. "Каскад" - "Гірка"  1 - 11 
2. "Арбітр" -  "Опришівці"  1 - 4 
3. "Каскад" - "Арбітр"  3 - 5 
4. "Опришівці" - "Гірка"  4 - 8
5. "Каскад" - "Опришівці"  0 - 7 
6. "Гірка" -  "Арбітр"  4 - 4 

Переможцем турніру стала команда "Гірка"  в складі якої виступалти Володимир Ковалюк, Юрій Шулятицький, Петро Русак, Крижанівський Володимир, Воробець Ярослав та інші. Срібні медалі завоювала команда "Опришівці" в складі: Плошка Сергій, Слободян Володимир, Нагірний Іван, Федоришин Ігор, Сусяк Володимир, Плошка Сергій та інші. Бронзові нагороди дістались команді "Арбітр" , які в останній зустрічі турніру ледь не внесли інтригу, зігравши внічию з командою "Гірка". За команду виступали: Дмитрук Мирослав, Дмитрук Микола, Острижнюк Мирон, Макарик Степан, Кузик Тарас, Хлібкевич Андрій, Кліщ Ярослав, Горбатий Юліан (дідусь Юліана Горбатого гравця "Урагану").

Четвертою була команда ветеранів у складі якої виступали лікарі, артисти та люди які ведуть здоровий спосіб життя, це: Чепіль Ігор, Дзоба Степан, Бариляк Ігор, Мельник Тарас, Писарчук Петро, Гуринович Володимир, Гидяк Ігор.

Ветерани футболу віддали шану усім Героям України та зокрема Степану Бандері, показали теперішнім футболістам бажання та уміння, майстерність та характер, волю до перемоги та людяність, якої бракує у теперішній час.

Івано-Франківська міська федерація футболу, Департамент молодіжної політики та спорту висловлює усім учасникам велику подяку за участь у турнірі. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: