Гітченко: "У футболі всяке трапляється". Захисник залишає Львів

13 травня 16:00
Переглядів: 178
Андрій Гітченко

У липні 2013-го року Андрій Гітченко став гравцем «Карпат». З того часу львівський клуб пережив багато подій, а сам гравець не лише провів у зелено-білій футболці більше п’яти десятків матчів, а й неодноразово виводив партнерів на поле з капітанською пов’язкою. Після майже трьох років виступів у Львові центральний захисник залишає команду. 

– З середи я є вільним агентом. Ми досягли згоди з керівництвом клубу. Потисли руки, подякували за співпрацю і розійшлися. 

– Як можеш підсумувати період, проведений в «Карпатах»?
– Три роки – немаленький строк. За цей час я сильно звик до клубу. Враження у мене залишилися лише хороші. У Львові знайшов багато друзів. Через це важко було їхати. Якщо вести мову виключно про футбол, то найбільше шкодую, що не виграв з «Карпатами» нічого значимого. Це справді дуже образливо. 

– Свій останній матч за «Карпати» згадувати, мабуть, не будеш...
– Хотілося з позитивом закінчити сезон. На той момент про переїзд зі Львова я не думав. Щодо автоголу в матчі з «Шахтарем», то вважаю його випадковим. Це футбол, всяке трапляється. Мені шкода, але так буває. Від цього ніхто не застрахований.

– У твоїй кар’єрі було кілька команд елітного дивізіону. Три роки, проведені в «Карпатах», можеш назвати ключовими в кар’єрі?
– Так склалося, що в «Олександрії» я провів більший період часу. Там я виріс, вийшов з нею у вищий дивізіон і дуже вдячний цій команді. Я є вихованцем «Арсенала», з яким потім грав у єврокубках. В «Карпатах» я довго виступав, але в «Олександрії» провів більше часу. Я дуже сильно звик до Львова і до команди. Тим більше, «Карпати» є клубом з великою історією. А ще у складі «зелено-білих» я виступав, коли був у розквіті сил. 

– Якими тобі запам’яталися вболівальники львівського клубу?
– Можу сказати тільки «велике спасибі» їм. Чесно кажучи, вони дуже багато разів мене дивували. Дякую їм за підтримку. Хочу побажати їм терпіння і віри в команду. Хлопці завжди старатимуться на полі, просто підтримуйте їх. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: