Гол Cкакуна став лише малою втіхою… "Полтава" Полтава – "Скала" Стрий – 2:1

31 жовтня 12:00
Переглядів: 113
Скала - Інгулець

30 жовтня «Скала» в матчі 16-го туру сезону 2016/2017 років серед команд Першої ліги провела черговий виїзний поєдинок проти Футбольного клубу «Полтава».

«Полтава» (Полтава) – «Скала» (Стрий) – 2:1 (1:0)

30 жовтня 2016 р. 14:00, м. Полтава, стадіон «Локомотив». Арбітр матчу: Сергій Скрипак (Київська обл.). Асистенти арбітра – Володимир Коротін (Київ) та Роман Соботюк (Житомир). 4-й арбітр: Д. Потькало (Полтава). Спостерігач арбітражу: Валерій Курганов (Олександрія).

«Полтава»: Мирослав Бонь, Богдан Кушніренко, Олег Дмитренко, Олексій Ковтун, Олег Леонідов, Максим Лісовий, Віталій Сокуренко, Юрій Соломка, Євген Трояновський (Вадим Воронченко, 60), Максим Зеленевич (Єгор Іванов, 90), Максим Дегтярьов (Олександр Гуськов, 79).

Резервні гравці: Олександр Мусієнко, Владислав Насібулін, Вадим Парамонов.

Головний тренер – Юрій Ярошенко.

«Скала»: Олег Білик, Олег Білий, Роман Подоляк, Валерій Бондаренко, Петро Стасюк, Назар Кміть (Василь Цюцюра, 54), Владислав Клименко, Ігор Бровко, Дмитро Скакун (Тарас Максимович, 81), Віталій Рябушко, Володимир Шваб (Роланд Білала, 61).

Резервні гравці: Яковець, Любомир Білоус, Олег Квич, Олександр Боровик.

Головний тренер – Василь Малик.

Голи: Максим Лісовий (40), Євген Трояновський (59) – Дмитро Скакун (60).

Попередження: Максим Зеленевич (65), Юрій Соломка (90+2) – Віталій Рябушко (38), Тарас Максимович (85).

Чотири дні тому, 26 жовтня, полтавці стали авторами найбільшої сенсації на стадії 1/8 фіналу національного Кубка, вибивши на власному полі з турніру представника елітного ешелону – львівські «Карпати» з рахунком – 2:1. З таким самим підсумком закінчився й звітний матч проти іншого представника Львівщини – стрийської «Скали» в матчі 16-го туру національного чемпіонату. Як і в матчі проти «зелено-білих», знову вирішальний другий гол провів нападник «Полтави» Євген Трояновський. До речі, останньому турі команда Юрія Ярошенка, завдяки єдиному голу Євгена Трояновського, здолала на виїзді чернігівську «Десну». Ось такий джокер є в полтавської команди, принаймні, в останніх трьох поєдинках точно.

Кубковий матч проти «Карпат» звичайно відібрав у полтавців чимало сил і це не могло не відобразитися на ігровій поставі господарів у грі проти стрийської команди. Особливо це було помітно у другому таймі. І все ж, незважаючи на фізичну втому, господарі втримали переможний рахунок.

Матч команди розпочали дуже обережно, однак невдовзі полтавці захопили ініціативу і провели кілька атак, які завершували ударами Лісовий іта Дегтярьов, проте неточно. А перший постріл у площину воріт відбувся на 11-й хвилині, коли пробивавТрояновський.

У гостей попереду мало що виходило. Лише на 27-й хвилині Рябушко віддав передачу на Шваба, але той пробив низом у голкіпера.

А наприкінці першого тайму господарі повели в рахунку. На 40-й хвилині Сокуренко в центрі поля почав атаку, яку завершив Лісовий, головою на дальній стійці замкнувши флангову подачу від Соломки. Подвоїли перевагу полтавці на 58-й хвилині. Зеленевич у центрі поля віддав пас на Трояновського, той на самоті пройшов флангом, а коли йому на перехоплення вийшов воротар, котнув круглого у бік воріт і той повільно закотився в сітку – 2:0.

Однак, щойно розігравши м’яч з центра поля, гості повернули інтригу. Із центральної зони м’яч опинився у Бровка, а той зі свого правого флангу виконав навісну подачу, яку в один тотик замкнув Дмитро Скакун – 2:1.

Цей гол додав впевненості «малиново-зеленим» і вони сміливо пішли вперед, прагнучи бодай зрівняти рахунок. Полтавці помітно нервували, до того ж почала даватися втома. Василь Малик випускає нападника Роланда Білала, проте попри всі намагання рахунок залишився без змін.

Отже, «Скала» збільшила гостьову програшну серію до чотирьох поєдинків, під час якої «малиново-зелені» пропустили у власні ворота 8 голів, забивши – 2. І ще такий факт, при Василю Малику «Скала» в гостях ще жодного разу не зіграла внічию: 9 матчів: +2=0-7, м’ячі 7:14.

Наступний поєдинок національної першості стрияни проведуть на власному полі 5 листопада проти «Оболонь-Бровар» (Київ).