Гол Дудинського приніс перемогу збірній U-16 над чехами

20 січня 11:00
Переглядів: 62
дудинський

Юнацька збірна команда України, сформована з футболістів віком до 16 років, здобула першу перемогу на щорічному міжнародному турнірі «Кубок Егейського моря», який цими днями триває у Туреччині. У другому матчі змагань команда Сергія Попова впевнено здолала опір однолітків із Чехії – 3:1. У стартовому складі українців вийшли на поле і двоє вихованців Академії футболу ФК «Карпати» – півзахисник Петро Харжевський та нападник Сергій Дудинський. Останній відзначився забитим голом.

Після фіаско у грі першого туру від господарів турніру – збірної Туреччини – «синьо-жовтим» будь-що необхідно було заробляти три очки у протистоянні із чехами, аби претендувати на вихід із групи. І наші хлопці одразу ж взялися до справи: вже на 2-й хвилині поєдинку, провівши небезпечну атаку, заробили 11-метровий удар. Сорокін холоднокровно виконав вирок, забивши конче потрібний для підняття морального духу швидкий м’яч.

Цікаво, що арбітр матчу не обмежився єдиним втручанням у перипетії протистояння і вже за 14-й хвилин вказав на «точку» у бік наших воріт. На жаль, Бабічину не вдалося виручити свою команду після удару Піхала.

Але перевага українських збірників по грі була більш відчутною, а тому жага до перемоги перетворилася у ще два взяття воріт Бартака. На 28-й хвилині Дудинський знову вивів підопічних Попова вперед у рахунку, а вже після перерви Мельник остаточно зняв усі питання щодо найсильнішого у цій зустрічі.

Міжнародний турнір U-16 «Кубок Егейського моря-2016»

Груповий етап. Матч 2-го туру групи «А»

Україна U-16 – Чехія U-16 – 3:1 (2:1)

УКРАЇНА U-16: Бабічин – Мельник, Рожко, Снуріцин, ДУДИНСЬКИЙ (Малишкін, 72), Івахно (Приходько, 41), Сорокін (Титаєвський, 41), Корнієнко (Климець, 41), ХАРЖЕВСЬКИЙ, Мащенко (Супряга, 60), Цитаїшвілі.

ЧЕХІЯ U-16: Бартак – Янота, Узлик, Александр, Гезоуцкі, Фішл, Піхал, Златоглавек (Калоц, 41), Шнайдр, Вибірал (Шилган, 60), Конопасек (Матей, 41).

Голи: Сорокін (2, пенальті), Дудинський (28), Мельник (64) – Піхал (16, пенальті).

Попередження: Рожко, Дудинський, Івахно, Мащенко, Малишкін, Бабічин – Калоц.