Гольова феєрія від "Карпат-2000" на турнірі "Крим – це Україна"

24 серпня 09:30
Переглядів: 110
Крим – це Україна

У Херсоні триває другий традиційний Всеукраїнський турнір з футболу серед команд юнаків 2000 року народження «Крим – це Україна». ФК «Карпати» на ньому представляють вихованці клубної СДЮШОР (тренери – Василь Леськів і Любомир Вовчук).

Після стартової нічиєї з «Торпедо» із Миколаєва (2:2), у матчі другого туру групового етапу «Карпати-2000» зустрічалися з господарями турніру – однолітками херсонської «ДЮСШ-Освіта». Суперник нашої команди в перший ігровий день дав серйозний бій ФК «Дніпро», тож карпатівці виходили на поле з думкою, що на них чекає важка гра, в якій, аби перед заключним матчем у групі зберігати хороші шанси на вихід у півфінал, необхідно обов’язково перемагати. Звісно, підопічні Василя Леськіва та Любомира Вовчука вірили в те, що їм до снаги виграти. Але того, що вдасться взяти три очки і при цьому набити повну торбу голів, вони точно не очікували.

Гра давалася «левам» з самого початку. Та що там казати, коли уже на 3-й хвилині вдалося відкрити рахунок. Як і напередодні, перший гол у ворота суперника забив Володя Задерецький, який після флангової передачі головою скерував круглого до сітки. І пішло-поїхало… До перерви херсонцям довелося ще чотири рази поновлювати гру, розігруючи м’яч з середини поля після влучних ударів галичан. По голу забили Олександр Рибачук, Віталій Максимець (з пенальті), Роман Сидорів та Остап Притула. Тож на перерву команди пішли за рахунку 5:0 на користь львів’ян.

Здавалося, після перепочинку у спекотну погоду «зелено-білі» за такої переваги не будуть надто тиснути на оборону господарів. Але ні, навпаки, у другому таймі карпатівці, немов справжні леви, що відчули смак крові, продовжили шматувати деморалізованого суперника. Як наслідок, шкіряний ще сім разів залітав до сітки «ДЮСШ-Освіта». Особливо «кровожерливими» виявилися Василь Куртиняк та Роман Ігнатюк – кожен у свій персональний реєстр записав по «хет-трику». Зазначимо, що Василь один з голів забив, реалізувавши пенальті. Залишив свій «автограф» у воротах херсонців й Іван Капустей. У підсумку – 12:0.

Завтра, у святковий день, на турнірі вихідний. А в четвер у матчі третього туру «Карпати» зіграють проти ФК «Дніпро». Поєдинок на полі стадіону «Старт» розпочнеться о 10:00.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР «КРИМ – ЦЕ УКРАЇНА»