Голова Тернопільської ОДА не знає, дійшли гроші до ПФЛ чи ні?

20 лютого 18:26
Переглядів: 149
Default Image

Голова тернопільської облдержадміністрації Валентин Хоптян на пряме запитання журналіста «Номер один», чи вже прийшли обіцяні гроші від банку «Надра», який належить олігарху Дмитру Фірташу, або інша частина суми від тернопільських спонсорів на рахунки футбольного клубу «Нива», і чи вони вже перераховані ПФЛ України за заявку клубу на чемпіонат України серед команд другої ліги сезону-2011/2012 відповідав довго, але контрактники в його словах так і не прозвучало.

- Фінансове забезпечення ФК «Нива» вже майже вирішено. Як відомо, 3 мільйони гривень на команду надасть банк «Надра. А ще 3 мільйони знайдемо на місці. Певні домовленості з цього приводу вже є. Наразі на стадії формування тренерський штаб та підбір футболістів. Ми працюємо сьогодні над тими футболістами – нашими земляками, які сьогодні грають в інших в областях і інших клубах і яких можна реально запросити до нас. Я вважаю, що ми маємо вишукувати юні молоді таланти і награвати команду нашої області. Тоді це буде команда патріотів, яка буде дійсно боротися і захищати честь краю, – заявив Валентин Хоптян.

Не прямо дорікнув тернопільський губернатор голові обласної ради Олексієві Кайді, щодо навчально-тренувальної бази «Ниви» в В. Гаях, яку свого часу обласна рада прийняла собі на баланс, однак вже довгий час там нічого не робиться, хоча було обіцяно облаштувати приміщенні під інтернат для спортсменів з кількох видів спорту.

– Ви знаєте, що ту базу, яка була у нас тут під Тернополем, обласна рада поки що забрала у футбольного клубу. Мабуть, немає зацікавленості у розвитку футболу в тих, хто її забрав. Але я працюю сьогодні із сусідніми районами – Збаразьким і Підволочиським. Є там можливості і футбольного поля, і бази у лісі. Зокрема, під Скалатом, 20 кілометрів від Тернополя. Я думаю, що проблема бази буде вирішена до початку нового сезону, – запевнив губернатор.

За словами Валентина Хоптяна, у другому колі нинішнього чемпіонату України команду планують «награвати». А вже більш амбіційні плани – вихід у першу лігу – будуть ставитися на наступний сезон. Нагадаємо, що щось схоже планувалося влітку минулого року, однак плани не лише не стали реальністю, а й ФК «Нива» погруз у боргах і без претензій до тернопільського клубу не проходить жодне засідання ПФЛ.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: