Головний поліціянт Франківської області нагородив найкращих самбістів

27 листопада 19:30
Переглядів: 125
Самбо

Голова Івано-Франківської організації фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» – начальник Головного управління Національної поліції в області Віктор Шкутов вручив   грошові винагороди та спортивну амуніцію кращим спортсменам-самбістам.

Це сталося під час “Дня відкритих дверей” у Надвірнянському спорткомплексу «Нафтохімік», повідомляє  Сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області.

Дитячо-юнацькі секції налічують понад 100 вихованців віком від 6 до 15 років з міста Надвірної та навколишніх сіл. Діти мають можливість займатися самбо та дзюдо, виступати на змаганнях всеукраїнського, а переможці на міжнародному рівнях, завдяки сприянню прикарпатської динамівської організації.

Віктор Шкутов  відзначив спортивні досягнення майстра спорту України Івана Пилип’яка, призера України серед кадетів, чемпіонку світу Аллу Бегебу, призерів фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» Михайла Свідрука, Івана Тимінського Оксану Гуш, Юрія Яремчука та Костянтина Павлишина.

«Наші молоді спортсмени, це не тільки гордість і досягнення прикарпатського краю, але й України загалом. Здобуті успіхи – незаперечний доказ того, що з дітьми працюють професіонали, здатні навчити, подолати і привести до перемог. Не менш важливим аспектом розвитку спорту є створення належних умов та забезпечення спортивним інвентарем. В цьому плані ми намагаємося забезпечити юних спортсменів усім необхідним», – зазначив голова товариства Віктор Шкутов.

Під час заходу він вручив титулованим спортсменам «кімоно», взуття та грошові винагороди. Побажав, щоб у цих костюмах кожний поєдинок був переможним та висловив переконання у перспективному майбутньому юних спортсменів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: