Головний приз турніру з тхеквондо Ukraine Open Cup 2016 залишився в Україні

28 березня 15:00
Переглядів: 83
Тхеквондо

Київські тхеквондисти стали переможцями міжнародного турніру з тхеквондо ВТФ Ukraine Open Cup – 2016, що завершився у Львові, в командному заліку.

У Львові завершився міжнародний турнір з тхеквондо. Протягом двох днів боротьбу за медалі вели понад 250 спортсменів з 19 країн світу. Спільними зусиллями трьох вікових категорій (дорослі, юніори та кадети) українські тхеквондисти вибороли в рідних стінах 94 медалі – 25 золотих, 27 срібних і 43 бронзові, пише ftu.com.ua.

За підсумками Ukraine Open Cup 2016 були вручені кубки командам переможницям. У загальнокомандному заліку по усім віковим категоріям і категоріям перемогу здобули тхеквондисти Відділення тхеквондо ВТФ міста Київ, на рахунку яких було 12 золотих, 6 срібних і 3 бронзові медалі.

Друге місце зайняли гості з Хорватії – 4 золоті, 3 срібні та 1 бронзова медаль. Третє було на рахунку молдавських тхеквондисти, які завоювали у Львові 4 золоті та 3 срібні медалі.

Крім того спортсмени Відділення тхеквондо ВТФ міста Києва увійшли до призової трійки кращих жіночих і чоловічих команд (з урахуванням усіх вікових груп).

Серед чоловіків перемога була за командою Києва. Друге місце зайняла команда Молдови, третє – спортсмени Хорватії.

У змаганнях серед жінок перемогу здобули спортсменки Хмельницького обласного Відділення тхеквондо ВТФ. Друге місце було за італійками, а третє виборола команда міста Києва.