Головний тренер франківської "Говерли" поділився враженнями від матчу проти "Одеси"

01 грудня 16:30
Переглядів: 91
Павло Піскарьов

Павло Піскарьов, головний тренер "Говерли":

- Як завжди повністю провалили третю чверть, як у захисті, так у нападі. В атаці взагалі нічого не виходило, кожен хотів вирішити сам. Радує те, що роздали 30 передач - це хороший показник. Після першої половини у нас було 20 передач, далі розслабилися. Суперник вийшов вперед, але все-таки дістали його і вирвали перемогу. У нас травмувався один гравець, менше стало ротації, плюс швидко сів Люльдюрай за п'ять фолів ще у третій чверті. Було складно на щитах, хоча ми зіграли рівно за підбираннями - 48:48.

- Чому не вберегли Люльдюрая на четверту чверть?
- Ми намагалися міняти його час від часу, але так склалося.

- Що сталося у третій чверті, яку програли 21: 9, перед цим вели +10?
- Повели, після перерви розслабилися, хоча в роздягальні була серйозна розмова, що у команди Одеси ще немає жодної перемоги, тому вони будуть битися до кінця. Щось не вийшло, в першу чергу в захисті. Вони забили нам легкі очки, у них пішли триочкові дуже непогано, через це підсіли психологічно і нічого не виходило в нападі. Взяли хвилину, стали щось пробувати, міняти і тільки у четвертій чверті вийшли на свій рівень.

- Завершилося перше коло, підведіть підсумки.
- У першому коло могли зіграти краще. Шлюб в тому, що у нас була дуже погана підготовка до сезону. Результат міг би бути краще. Могли брати гру вдома і з "Дніпром", і з "Будівельником". З "Дніпром" провалили останні шість хвилин, з ними добре грали. З Харковом зіграли просто жахливо. Могли б закінчити не 3: 4, а 5: 2.

- Як оціните рівень чемпіонату?
- Досить рівний чемпіонат, команди все рівні. У нас не було жодної легкої гри. Те, що з'явилося багато гравців, у яких не було шансу грати - зараз вони виходять, борються і доводять, що вони можуть грати.

- Хто є лідером "Говерли"?
- Як такого явного лідера немає. У нас є така четвірка або навіть п'ятірка, яка в певний момент ... У минулій грі дуже непогано зіграв Люльдюрай, набравши дабл-дабл - 24 очки, 11 підбирань. Сьогодні він випав. Сьогодні краще зіграла команда, у нас чотири гравці забили більше 10 очок і це радує. Я хотів би, щоб 4-5 гравців набирали по 10-12 очок, ніж гравець, який набирав б 20-30 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: