Головний тренер львівської "Галичанки" прокоментував дві перемоги своєї команди над "Реалом"

30 вересня 12:52
Переглядів: 145
Козар

Головний тренер львівської "Галичанки" Василь Козар прокоментував дві перемоги своєї команди над миколаївським "Реалом". Нагадаємо, "Галичанка" перемогла суперника в обох матчах – 34:16 та 33:14.

"Ми добре знали, що суперник любить нам робити сюрпризи, тому до цих матчів підійшли з максимальною відповідальністю, - каже Василь Козар, - головний тренер "Галичанки". – Ми добре вивчили суперника, відповідно знали його усі сильні та слабкі сторони. Наші дівчата добре виконали своє завдання, тому результат вийшов відповідним. Була установка захопити лідерство з перших хвилин зустрічі, аби не було проблем у майбутньому. У матчах зі "Спартаком" нам не вдалося це зробити, відповідно ми отримали певні проблеми. У матчах з "Реалом" була установка зробити максимальний гандикап на початках обох матчів, і вважаю, що дівчата з цим справилися. Хотів би відзначити не тільки усю команду, а особливо наших молодих гравців – Софію Давидянц та Тетяну Маркевич. Окрім того, на добрі слова заслужили і наші воротарі – Ліза Гілязетднінова та Марія Гладун", - сказав Василь Козар.

Коли "Галичанка" зіграє свої наступні матчі у чемпіонаті жіночої Суперліги наразі невідомо, оскільки, за словами Василя Козаря, існує ймовірність того, що через участь "Галичанки" у Кубку ЄГФ матчі національного чемпіонату проти тернопільського "Економ-Університету" будуть перенесені. Матчі другого раунду Кубка ЄГФ між "Галичанкою" та "Пріштіною" з Республіки Косово заплановані на 17-18 та 24-25 жовтня. Уже точно відомо, що один з цих матчів відбудеться у Львові, проте керівництво "Галичанки" веде перемовини з суперником, аби суперник приїхав до Львова на два поєдинки.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: