Головний тренер львівських "Карпат" Ігор Йовічевіч про поразку від "Волині"

28 вересня 09:01
Переглядів: 125
Йовічевіч

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ,
головний тренер"Карпат"

- Вітаю "Волинь". На жаль, знову це говорю... На жаль, не вийшов у нас результат, не вдалося втримати психологічний спокій і рухатися вперед. Смертельний перший гол вийшов. До перерви ми здорово виглядали, була агресія, були напів моменти. Якби кращим був останній пас... Цього не вистачило. Гол нас просто... не вбив, а але скерував в цей напрямок. Це та дорога для суперника, яка його влаштовує. Нам з нічого забивають. Після цього нам потрібно дуже багато працювати. "Волинь" з двох передач переходила у зону гостроти. На даний момент немає у нас такого футболіста, який може спростити гру і ефективно перевести м'яча з першої зони у третю. Все ж ми боролися до кінця, грали на перемогу, але не вдалося свого досягти. Треба знову тримати удар. Нам треба впевненість, бо зараз у нас була серія чорних матчів. Як у плані результату, так і в плані почуттів. Мусимо з цієї ями вилізти. Єдиний шлях - праця і боротьба до кінця.

- Чи планується посилюватися вільними агентами?
- Цими питаннями займаються Юрій Беньо і Юрій Дячук-Ставицький. Дуже важко знайти вільного агента, який був би кращим за наших гравців. Потрібно вірити в команду. Згадайте, ще не так давно було натхнення, було сподівання. Зараз яма психологічна. Але якщо ми раз змогли, то і знову докажемо, що можемо.

- Змінивши Голодюка на Кравця, ви бачили Василя в центрі поля?
- Він може дати потужність, може увірватися з глибини. Якщо Василь гратиме на своїй позиції, то доведеться змінювати Костевича. Хоча вони можуть разом грати. На зборах спробуємо різні варіанти, спробуємо урізноманітнити тактику. І давати шанс молодим - у цьому суть нашого клубу. По перерві вийшов Страшкевич, який може дати гостроту. "Волинь" сіла, наситила центр поля. А Вадим має удар з двох ніг, може головою забити. Кльоц мав захопити ініціативу у центрі поля, бо в першому таймі Чачуа почувався не спокійно. Суперник дав насичену оборону, а у нас не було достатньо руху і простору. Дуже важко грати коли програєш. Йдеш вперед, а тебе можуть на контратаці зловити.

- Немає у вас відчуття, що гравці самі в себе не вірять?
- Ми знали, що у нас не буде багато моментів. Знали, що "Волинь" мало програє. Готувалися до великої кількості боротьби у центрі поля. Це загалом ефективна гра для "Волині". Нам же трохи забракло майстерності та останнього пасу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: