Головний тренер "Металіста" Олександр Севідов вважає нічию в матчі з "Карпатами" цілком заслуженою

08 листопада 12:30
Переглядів: 123
Севідов

Олександр СЕВІДОВ, головний тренер «Металіста» 

– Хороша гра, під погоду. Англійська погода, англійська гра. Бойова, ніхто не поступався. Я задоволений бажанням нашої команди, бо установка сьогодні була коротка. Ми проїхали 1 000 км, стільки ж назад. Я просив, щоб ця дорога не була марною. У «Карпат» були моменти, але і ми теж свої створили. Вважаю, що нічия цілком заслужена, але не знаю, як оцінить цю гру тренер «Карпат». Можу сказати, що ми не розстроєні. У нас кожне очко золоте. 

– Прийомов знову забив «Карпатам»... 
– У нього така задача – забивати. Коли я тренував «Карпати» забивали Гладкий, Зеньов, Бартуловіч. Гравці групи атаки. Це їхня робота. 

– Назаренко покинув команду?
– Я хочу подякувати йому за роботу. Він вчинив по-чоловічому. Сказав, якщо до листопада нічого не зміниться, то він покине нас. Зараз Сергій поїхав до сім’ї. І все ж я скажу, що коли він був з нами, але не грав, то все-одно його досвід дозволяв нам рости. 

– У першому таймі ви схопилися за голову, після якоїсь дії Голодюка... 
– Я був просто вражений його грою. Його і Худоб’яка. Вони просто за всі м’ячі чіплялися і створили нам багато проблем. Сьогодні проти нас грали досвідчені «Карпати», які дуже хотіли перемогти і взяти реванш. Мені це дуже подобається. А Олег мені завжди подобався. 

– Три тури до кінця року залишилося. Як триватиме ваша підготовка?
– Нам би день простояти і ніч протриматися. Головне, втримати кондиції. Награти вже нічого не награєш. Ситуація в клубі не дає нам прогресувати. Ми почали добре, потім була зупинка, потім ми почали падати вниз. Маємо дограти до зимової перерви і набрати якомога більше очок. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: