Головний тренер волейбольної тернопільської Галичанки підвів підсумки виступів команди

08 жовтня 19:32
Переглядів: 131
Волейбол

Головний тренер волейбольної тернопільської Галичанки Андрій Романович підвів підсумки  виступів команди на 1-му етапі кубка України.

— Андрію Васильовичу, будь ласка, коротко про гру з Педуніверситетом, а потім коментар за підсумками 1-го етапу...

— Чернігівська команда з підготовки зараз трохи нижче класом, тому після першої партії я дав зіграти з самого початку другій зв’язуючій. Якщо, виходячи в середині партії, вона відчуває себе нормально — траплялося, вона витягувала партії, які, здавалося, програні. Починати партію в "старті" — зовсім інша справа. Вийшла сьогодні — "Оп!", і все. А все тому що тут інша психологія. Вона не впоралася і напасувала таке, що довелося повертати основну в'язку.

Що стосується першого етапу взагалі, то завдання ми виконали — вийшли у фінальну частину. Спробували зарубитися з Хіміком. Зрозуміли, що поки рано. Хімік, який ще не набрав своїх кращих кондицій, показав, над чим треба ще багато працювати, щоб хоча б дотягнутися до рівня цієї команди. Перш за все, за рівнем свідомості.

— У кубкових матчах за Галичанку дебютувала Тетяна Карпушина, що прийшла на правах оренди з Хіміка. Що скаже про її дії?

— Поки рано оцінювати її якості за той тиждень, що ми працюємо разом. Тим не менш, дівчинка вона розумна, і вся робота у нас ще попереду. Звичайно ж, їй важко, тому що в силу своєї молодості в Хіміку вона грала мало, а тут треба виходити в основному складі, показувати результат щодня. А це зовсім інша робота, зовсім інше навантаження. По тому, що вона показала, її діями я задоволений. Ми бачимо напрямки роботи, малюнки гри, тому, якщо нам вдасться це зробити, то Тетяна принесе нам велику користь в сезоні.

— Основний гравець Галичанки Оксана Мадзар в перших двох матчах виходила на заміну. З чим це пов'язано?

— У неї мікротравма, і тому я її берегу — найважливіші гри сезону ще попереду.

— Як ви вважаєте, як цього сезону розгортатиметься боротьба в чемпіонаті?

— Думаю, що боротьба пройде за сценарієм минулого і позаминулого сезонів. Хоча сезон довгий і всяке може статися, але все-таки є чотири команди — Хімік, Сєвєродончанка, Орбіта і Галичанка, які виділяються. Волинь у порівнянні з минулим сезоном все-таки ослабла. Можливо, вінницька команда, яка начебто посилилася, зможе нав'язати боротьбу в окремих матчах боротьбу тим командам, які були в минулому році в четвірці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: