Головний тренер збірної України Олександр Косенко: "Дякую хлопцям, що показали хорошу гру"

10 лютого 00:25
Переглядів: 282
косенко рогачов

Головний тренер збірної України з фут залу Олександр Косенко прокоментував телеканалу ЗІК перемогу нашої команди у першому товариському матчі зі збірною Чехії (5:1).

«Ми домовлялися ще під час установки на матч, що незалежно від того як будуть складатись події на майданчику ми не будемо відхилятись від того, що запанували і своєї гри.  Різне буває в спорті - можна забити, пропустити. Ми продовжували «гнути» свою лінію і дякую хлопцям, що показали хорошу гру. Будемо налаштовуватись на завтра, тому, що буде ще важче. Думаю чехи захочуть взяти реванш».

«Гол додав чехам впевненості. Але добре, що ми відігрались ще в першому таймі, а потім забили ще. Це нам зіграло на руку. Найголовніше -  ми не відійшли від того, що було заплановано перед грою, у хлопців не похитнулась впевненість і це їх не вибило з колії».

«Ще на установці ми визначили кожну четвірку  і ті хлопці, які вийшли в другому таймі знали ще до гри коли вини вийдуть незалежно від рахунку. Тому вони були готові і добре увійшли в гру. Трохи була незлагодженість через те, що в такому складі вони не грали, але нічого страшного. Своє завдання вони виконали», - розповів Олександр Косенко.

Нагадаємо, що сьогодні о 19:00 відбудеться другий матч між Україною і Чехією.  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: