Головний тренер збірної України розповів про основний раунд відбору до Євро-2018

09 квітня 11:31
Переглядів: 82
косенко

Головний тренер збірної України Олександр Косенко розповів про основний раунд відбору до Євро-2018.

- Хотілося би, звісно, здобути путівку на чемпіонат Європи з першого місця, не відкладати справу в довгу скриньку. Тому, всі думки про це. Хочемо глядачів порадувати не тільки результатом, а і грою. Тому, ніяких інших думок немає. Більше нема чого додати.

- Чи вдалося зібрати всіх найсильніших? І друге питання: як відобразиться на розвитку футзалу рішення УЄФА про останні зміни щодо футзальних турнірів?

- На жаль, Дмитро Сорокін робить операцію на носі, не вдалося його залучити. І, на жаль, Дмитро Бондар отримав травму на першому ж тренуванні. Це ті втрати, які наразі є. А так – всі хлопці тренуються з бажанням і хочуть довести своє право на місце у збірній. Що стосується другого питання, то всі ці рішення, яке приймає УЄФА, не просто так були прийняті. Ці зміни назрівали. Футзал, як вид спорту, розвивається. Розвивається і інфраструктура. Проводяться багато змагань, тому це рішення назрівало само собою. Це і чемпіонат Європи (U-19), і Юнацькі Олімпійські ігри – це, безумовно, дасться взнаки в плані розвитку. Якщо футзал стане олімпійським видом спорту, це вже буде зовсім інший вид спорту плані організації. Не в ігровому плані. А в плані організації та взагалі – розвитку нашого виду спорту. Тому, для нас це приємна подія, але ми повинні думати, як надалі це розвивати. Зараз проводиться багато дитячих турнірів у різних вікових категоріях: U-11, U-13, U-17. Нам і надалі треба працювати в цьому напрямку, щоб у цих юнацьких змаганнях ми були не на останніх ролях, щоб ми сміливо заявляли про те, що футзал в Україні розвивається.

- У збірній шість гравців з команд, які програли у чвертьфінали Екстра-ліги. Як Ви оцінюєте психологічний стан, особливо чотирьох гравців «Урагану»? Чи змогли вони відійти від поразки?

- Я з усіма хлопцями переговорив. В принципі, індивідуальні бесіди провели. Так, ми бачили, що коли вони приїхали, то їх настрій був не кращим. Звісно, для них вже чемпіонат та Кубок закінчились. Але ми поговорили, і вони, мабуть, зрозуміли, що життя на цьому не закінчується, і що є можливість у цьому сезоні чогось досягти якщо не на рівні клубів, то на рівні збірної. Тому, я не можу заявляти, що ніякої проблеми немає. Але я сподіваюсь, що вони відволічуться від клубних справ, і це вже зовсім інша справа. То – клуб, а це – збірна. Ми, коли зібрали хлопців, попросили їх забути про клубні проблеми, які були. Тому що це – збірна. Тут зовсім інші проблеми.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: