Горан Іконіч: "Переможемо, якщо зіграємо у зхисті як команда"

02 листопада 17:30
Переглядів: 118
Іконіч

Якщо у попередньому матчі “Політехніка-Галичина” грала проти одного з лідерів чемпіонату – южненського “Хіміка”, то у наступному “леви” зійдуться з аутсайдером першості - “Одесою”. Своїми результатами “акули” наразі зовсім не тішать уболівальників. У дев’ятьох іграх вони здобули лише дві перемоги. Але такі скромні досягнення одеситів зовсім не означають, що галичанам можна буде зіграти у півсили та здобути легку перемогу. Одним з факторів, які можуть значно посприяти підопічним Олега Юшкіна, є втома “політехів” після важких домашніх ігор, тривалого переїзду та гри в Южному два дні тому. До слова, “Хімік” перед матчем із львів’янами мав трохи більше часу, щоб відпочити і це, безперечно, вплинуло на результат поєдинку.

Також протягом цілого тижня не грала й “Одеса”. Вихідними “акули” скористались сповна – вони не лише відпочивали та тренувалися, а й цілою командою приїжджали до сусіднього міста (від Одеси до Южного – 40 км), щоб на власні очі побачити свого наступного суперника.

Тож наскільки важко було протистояти лідеру та як завдати “Одесі” чергової поразки? Про це та інше прес-служба клубу розпитала гравця стартової п’ятірки “Політехніки-Галичини” Горана Іконіча.

- Горане, переважно журналісти щось запитують у гравців. А які питання ти ставиш сам собі перед сьогоднішньою грою?

- Перед грою з “Одесою” у мене практично немає запитань. Практично все зрозуміло – мусимо максимально добре зіграти у захисті, адже у нашого сьогоднішнього суперника дуже добрий напад. Якщо гратимемо у захисті як команда, то можемо перемогти будь-якого суперника.

- Чи мав до тебе якісь питання Лукаїч після гри з “Хіміком”?

- Він був роздратований тим, що ми погано виконували свою роботу – зовсім не так, як планували перед грою. Натомість “Хімік” дуже добре впорався з цим завданням. До того ж, суперники набагато швидше рухалися по майданчику. У нас дуже добра команда, маємо доброго тренера, багато працюємо. Просто гра з “Хіміком” стала не найкращою для нас.

- “Хімік” не грав перед матчем з “Політехнікою-Галичиною”. Натомість твоя команда була доволі виснаженою після попередніх ігор та довгого переїзду. “Одеса” теж відпочивала перед сьогоднішньою грою. Чи допоможе це “акулам”?

- Можливо, так. Але не надто, адже у нас багато гравців, які можуть грати на високому рівні, незважаючи ні на що. Сподіваюся, сьогодні ми зможемо довести це на майданчику та виконати установки нашого тренера.

- Чи почуваєшся ти та твої партнери втомленими? Чи встигнете відновитися до гри?

-Так, у нас було багато переїздів, багато ігор – практично кожного другого дня. Часу відпочити практично нема. Але ми готуємося і намагаємося акумулювати багато енергії для цих ігор.

- “Одеса” у повному складі була присутньою на вашій грі з “Хіміком”. Чи не було важко – грати і відчувати, що за тобою пильно спостерігає майбутній суперник?

- Тут нічого особливого нема, адже у сучасному баскетболі всі команди переглядають дві-три останні гри свого суперника. Ми також постійно знайомимося з нашими суперниками, знаємо, як вони грають, хто на що здатен у складі тих чи інших команд.

- Завдяки чому “Політехніка-Галичина” може перемогти “Одесу”?

- Окрім доброї гри у захисті, ми повинні набагато краще бігати, ніж у грі з "Хіміком". У нас є гравці, які можуть набирати по 20 і більше очок за гру. Але, повторюся, якщо покажемо командний баскетбол, нам буде до снаги перемогти.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: