Горлова і Дутчак дебютували перемогами

04 травня 19:27
Переглядів: 186
веслування
У м.Дніпропетровську 23-27 квітня 2014р. перегонами за Кубок України, присвячений пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської, літній змагальний сезон відкрили веслувальники на байдарках і каное.
 
Старти у Дніпропетровську стали дебютними у дорослому веслуванні для студентів Львівського училища фізичної культури Анастасії Горлової, Романа Дутчака та Тараса Міщука, які ще вчора були лідерами юніорської збірної України і виборювали медалі на європейських і світових молодіжних першостях.
 
Приємно, що і Горлова, і Дутчак дебютували перемогами.Настя разом з полтавчанкою Марією Кічасовою перемогла у заїзді байдарок-двійок на 200м, а також посіла ІІ у байдарці-одиночці на цій же дистанції. Попереду неї зуміла фінішувати тільки олімпійська чемпіонка Інна Осипенко-Радомська.
 
Роман у складі збірного екіпажу збірного екіпажу здобув І місце у каное-четвірці на 1000м.
 
За крок від п’єдесталу зупинився і Тарас Міщук у заїзді каное-одиночок на 5000м.
 
Вже звичними стали перемоги титулованого вихованця училища Віталія Вергелеса (вип. 2007р.), який на цей раз фінішував першим на каное-двійці на 500м та третім на 1000м. У обидвох випадкахВіталію асистував його постійний партнер у цьому класі човнаДенис Камерілов з Полтавщини.
 
ІІІ місце на дистанції 1000м у байдарці-двійці виборола студентка ІІІ курсу училища Олександра Кришталь. Ще двічі Сашапосідала IV місця – у байдарці-двійці та байдарці-одиночці на 1000м.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: