"Городенка-2006" - переможець традиційного турніру "Прикарпатська зима"

25 січня 20:35
Переглядів: 188
Футзал мяч
Вісім команд-учасниць із різних куточків України боролися за звання переможця традиційного футзального турніру серед хлопчиків 2006 – 2007 років народження, що відбувся в спортзалі Городенківської ДЮСШ. Головний приз здобули господарі майданчика.
 
Слід, найперше, відзначити, що ці зовсім юні таланти своєю майстерністю, бажанням грати, наполегливістю та віддачею зуміли зібрати на їхнє свято сотні любителів футзалу міста та навколишніх сіл. Особливо великий інтерес був до ігор за участю господарів майданчика, за котрих уболівали і батьки, і дідусі з бабусями та й друзі-спортсмени.
 
Гравці всіх команд від старту до фінішу тримали в напрузі самі себе, своїх наставників, як кажуть, відробляли на всі сто, за що й отримували чимало овацій, причому в усіх іграх. Так би було і в командах майстрів, тож, гадаю, був би й зовсім іншим наш футбол. Та вірю, що невдовзі ми таки побачимо цих «бджілок» у своїх омріяних командах, можливо, навіть Європи…

А тепер про учасників. У гості до двох колективів-господарів – Городенки-2006 іГороденки-2007 – прибули ровесники зі столичних ДЮСШ №25 і «Legion-XXI», ЧернівецькоїДЮСШ №1, бучацької «Еліти», що на Тернопіллі, «Фортеці» з Кам’янця-Подільського та ДЮСШ з Надвірної. Вони були поділені на дві підгрупи.
 
Турнірні таблиці за результатами ігор у підгрупах набрали такого вигляду:
 
футзал

(А1 – В2) Городенка-2006 – «Еліта» Бучач– 10:1
(В1 – А2) «Фортеця» — ДЮСШ №1 Чернівці – 2:4
(А3 – В4) Надвірна – Городенка-2007 –3:0
(В3 – А4) Legion-XXI – ДЮСШ №25 Київ –5:1
СТИКОВІ ІГРИ
За 7 – 8 місця

Городенка-2007 – ДЮСШ №25 Київ – 1:2
За 5 – 6 місця
Надвірна – Legion-XXI – 3:1
За 3 – 4 місця
«Еліта» Бучач – «Фортеця» — 1:2
За 1 – 2 місця
Городенка-2006 – ДЮСШ №1 Чернівці – 4:1
 
Всі команди-учасниці нагороджені пам’ятними кубками та дипломами, а учасники – грамотами. Переможці та призери турніру отримали ще й пам’ятні медалі відповідних ступенів. Цікаво, що кошти на проведення цих змагань надали батьки та дідусі місцевих футзалістів, тому й хлопчики віддячили їм за це «золотими» нагородами. Зрештою, Олег Кривко та невтомний Денис Шайда, воротар Артем Креховецький, білочубий Олег Чижевський та молодший за віком Максим Березовський ще не раз прославлять наш край та примножать історичну славу нашому футболу.
 
Насамкінець, можливо, сьогодні своєю перемогою ці таланти розбудять нашу сплячу владу, яка продовжує гратися: «А-ку-ку! Ми з вами, любі діти!» Але зрідка буваючи хіба що на трибуні, або під час виборів…
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: