Городенківська РФФ: вибори без вибору

15 лютого 16:11
Переглядів: 173
мяч

Відбулась чергова звітно-виборча конференція Городенківської федерації футболу. Взяти участь у конференції запросили і делегацію із обласної федерації футболу, яку очолив перший наступник голови Сікора Василь Васильович.

Попри порушені майже всі можливі і неможливі вимоги Статуту до проведення звітно-виборчої конференції, її все ж "зробили".

Головуючим на засіданні був в.о. голови ГРФФ Григорів О.П. 
Відповідно до рішення Виконкому на розгляд конференції були винесені наступні питання:
1. Звіт голови ГРФФ за звітній період.
2. Вибори Голови ГРФФ.
3. Вибори керівних органів ГРФФ(Виконкому, КДК, Апеляційного комітетуі т.д.)

У своїй звітній промові Григорів розповів про досягнення ГРФФ. Жаль, що розповідав тільки одну сторону медалі. Для прикладу було сказано про таке нове досягнення як проведення кубка району серед юнаків. Однак не зазначив, що регламент розроблявся вже у півфіналі кубка під конкретні ситуації. І цей прикрий факт показує методи роботи колишньої ГРФФ. 

По закінченню обговорень на посаду голови були висунуті 2 кандидати: Григорів О.П. та Чижевський С.С.(Президент ФК "Яспіль"), який відразу зняв свою кандидатуру.

За промовою єдиного кандидата стало зрозуміло, що він не дуже хоче йти на голову "однак якщо делегати мене висувають, то я готовий очолити Городенківську футбольну федерацію " - зазначив Григорів О.П.

Хто-зна до чого призведе те, що фактично не по своєму бажанню обрали пана Григоріва на посаду головного футбольного керманича. Можливо, ті всі проблеми які були, не тільки не зникнуть, але й набудуть нового, більш серйозного та масового характеру.

На посаду першого заступника було обрано Мандича І.П.. 

Загалом, у всіх керівних органах залишились фактично всі ті самі люди, за вийнятком деяких ротацій.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: