Городоччина приймає відкритий обласний турнір з вільної боротьби, присвячений пам’яті Ярослава Гев’яка

25 березня 17:30
Переглядів: 163
Вільна боротьба

26 березня 2016 року у с. Грімне Городоцького району Львівщини в спортивному залі місцевої школи відбудеться обласний турнір пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури та спорту, майстра спорту з греко-римської боротьби Ярослава Прокоповича Гев’яка.

Організатори змагань: Львівська обласна організація ФСТ «Спартак», Львівська обласна федерація вільної боротьби, СДЮШОР «Спартаківець», Грімненська ЗОШ за підтримки благодійного фонду Ярослава Дубневича. Головний суддя змагань Орест Крочак.

У змаганнях візьмуть участь юні борці та борчині 2004-2006 рр.н., які представлятимуть майже 20 команд з різних спортивних шкіл та клубів Львівської області, а також гості з Хмельниччини. Для багатьох дітей ці змагання стануть першим стартом обласного рівня.

Урочистий парад відкриття змагань відбудеться  26 березня о 13.00 год.

Початок змагань об 11.30 год.

Довідково.

Ярослав Прокопович Гев'як народився 24 листопада 1947 року в селі Грімнне Городоцького району Львівської області. Майстер спорту кол. СРСР з греко-римської боротьби, неодноразовий призер першостей України з греко-римської боротьби.

Ярослав Гев'як був ініціатором та організатором дитячо-юнацької спортивної школи «Богатир», яка за рік здобула статус спеціалізованої школи олімпійського резерву, у якій культивувалися: вільна боротьба, дзюдо, важка атлетика. В 1990 р Я. Гев'яка було обрано головою Львівської обласної організації  ФСТ «Колос». Працюючи на цій посаді, започаткував чимало фізкультурно-оздоровчих заходів серед сільського населення області. Саме тоді йому було присвоєно звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України».

1

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: