Городоцький шахіст Володимир Ветошко успішно виступив на шаховому турнірі в Пардубіцах

01 серпня 16:19
Переглядів: 134
Ветошко

30 липня 2016 року у чеському місті Пардубіце завершився один з наймасовіших шахових турнірів світу, в якому в турнірах А, В, С, Д залежно від кваліфікації  загалом змагалося 1 065  шахістів з 47 країн світу.

В турнірі А ,в  якому взяли участь 254 шахісти, в т.ч. 46 міжнародних гросмейстрів, 53 міжнародних майстрів, Городоччину представляли міжнародні майстри А. Грех та В. Ветошко. В стартовому протоколі В.Ветошко з 2 430 пунктами міжнародного рейтингу посідав 65 місце, а А. Грех з 2 347 пунктами – 118.

В турнірі Д, де змагалися 272 шахісти, Городок представляли сестри Даринка та Яринка Григи.

Змагання у всіх турнірах А, В, С, Д відбувалися за швейцарською системою в 9 турів з класичним контролем часу.

В останньому ІХ турі 18-річний Володимир Ветошко, граючи білими фігурами, розписує «гросмейстерську» нічию у грі із львівянином Мартином Кравцівим.

Відтак переможцем турніру А став міжнародний гросмейстер з Вірменії Сергій Мовсесян, в якого 7,5 очок. На другій позиції господар турніру, міжнародний гросмейстер Віктор Лазнічка з 7,0 очками. На третій позиції з аналогічним результатом шахіст з Індії Р. Вісак.

Здобувши також 7 очок, В. Ветошко за додатковим показником опинився на четвертому місці та підвищиі свій міжнародний рейтинг на 27. А в турнірі серед гравців віком до 18 років Володимир Ветошко посів ІІ місце після індуса Р. Вісака. Вітаємо тренерів В.Грабінського, В.Мелешка, М.Олексієнка, які у свій час плідно працювали з талановитим шахістом з Городка.

До присвоєння звання міжнародного гросмейстера Володимиру залишилося набрати 35 пунктів, що він успішно зможе здобути вже на найближчих турнірах, чого ми йому і бажаємо.

Успішно виступив в Чехії також А. Грех, який з 118 місця у стартовому протоколі здобув 5 очок та покращив свій міжнародний рейтинг на 21 пункт й перемістився на 88 місце, а його підопічні Ярина та Дарина Григи набули міжнародного досвіду. 

8- річна Дарина перемістилася з 223 місця у стартовому протоколі на 71, набравши 5,5 очок.

10- річна Ярина перемістилася з 224 місця у стартовому протоколі більш як на 100 місць, набравши 4,5 очок.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: