Гості Тернопільщини виграли кубок з міні-футболу "Заліщицька весна"

22 квітня 17:34
Переглядів: 162
гол

Відбувся другий розіграш перехідного кубка по міні-футболу "Заліщицька весна" серед ветеранів (35 років і старші).

Турнір проводився на міні-майданчику стадіону "Дністер", в ньому взяло участь 5 команд. Крім господарів, ветеранів із Заліщиків, за кубок змагалися команди із сіл Солоне і Кулаківці, а також гості з Буковини — із сіл Киселів і Кострижівка.

За погодженням із представниками команд, згідно жеребкування, матчі проводились за круговою системою, тобто всі команди зіграли між собою. Розпочали турнір команди із Заліщиків і Солоного, матч закінчився з рахунком 2:1 на користь перших. Символічним є те, що перший гол турніру забив його організатор — Іван Добровольський — найстарший учасник змагань, ветеран футболу, великий шанувальник та відданий спонсор багатьох ігор. Другий матч заліщани виграли в команди Кулаковець з рахунком 2:0, третій — 4:2 у команди Кострижівки.

У вирішальному матчі проти команди із Киселева господарі, на жаль, поступилися — 0:2, і в підсумку зайняли друге місце. Переможцями турніру стали гості з Киселева, які вибороли перемогу у всіх чотирьох поєдинках. Третій результат у футболістів із Солоного, четверте місце у команди із Кулаковець, а п’яту сходинку посіли ветерани із Кострижівки.

Честь заліщан на цьому турнірі захищали: Володимир Рацин, Віктор Одайський, Іван Добровольський, Ігор Білінський, Анатолій Бачинський, Василь Олексюк, Ігор Ніколаєв, Анатолій Швед, Олег Самборський, Юрій Якимчук, Руслан Лисак.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: