"Говерла" - БК "Київ". З поглядом на плей-оф

09 січня 11:09
Переглядів: 226
говерла київ

Баскетбол. Суперліга України

9 січня. 19:00. Івано-Франківськ. Манеж КФВ

"Говерла" (Івано-Франківськ) - БК "Київ" (Київ)

"Говерла" загалом погано проводить сезон, але все ще претендує на плей-оф. Коли в лізі 11 команд, потрапити у вісімку не так вже й важко. Чи важко? Скидається на те, що й справді буде дуже проблематично обійти "Одесу", в котрої на одну перемогу більше та на одну зіграну гру менше.

Сьогодні гостями "ведмедів" будуть гравці БК "Київ". Друга столична команда зараз на шостому місці (9 перемог і 9 поразок). Останні дві гри вони програли. Не так боляче програвати "Хіміку", як "Одесі" (та ще й 81:100).

В першому колі в Києві "Говерла" поступилась 69:72. Кращими у тій грі стали Подолян (20 очок) та Артем Швець (19 очок).

Беззаперечними лідерами "Києва" є Руслан Отверченко (21 очко, 5 підбирань, 5 передач, РЕ - 19) та Максим Сандул (12 очок, 9 підбирань, 4 передачі, РЕ - 19).

Підопічні Деяна Прокіча цілком можуть перемогти "Говерлу". Навіть не так: вони ближчі до перемоги, ніж господарі. Хоча є й аргументи за перемогу нашої команди. До прикладу, втрат у "Києва" теж багато. Це може допомгогти у ключові моменти гри. Але за підбираннями гості одні з кращих у лізі. Це повинно дуже вдарити по амбіціях "Говерли".

Почати рік треба з перемоги. Буде вкрай важко, але задекларовані плани на плей-оф вимагають перемог. Бодай у команд середини таблиці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: