"Говерла" - "Будівельник": післяматчеві коментарі

02 квітня 13:23
Переглядів: 76
мурзін

Головний тренер "Говерли" Євген Мурзін та центровий Артем Чемякін, а також представники "Будівельник" поділилися враженнями від матчу 26 туру.

Артем Чемякін, центровий "Говерли":

"Спасибі уболівальникам - ви ходите на наші ігри, нам приємно. Граємо українським колективом... У нас дійсно колектив зараз - ми один за одного б'ємося, гірше - краще виходить. Сьогодні був характер якийсь, битва, по грі видно було, що суперник нас налякав мізками, на класі. Було видно , що вони забивали якісь більш легкі м'ячі і вийшов такий розрив у  двадцять очок. За самовіддачею: всі падали, боролися за кожен м'яч . Дали битву, але, мабуть, не було куражу. Якби був кураж, ми б, може, десь вирівняли гру. Вітаю команду суперників. У нас залишається одна гра, хотілося б щоб ви нас підтримували далі".

"Я думаю , в нашій команді все особистості. А якщо людина вважає себе особистістю, то вона буде битися до кінця, незалежно від ситуації. Програємо ми 20 очок, або виграємо, мені здається, кожна хвилина на паркеті зараз для українця - це привід довести щось самому собі, вболівальникам, тим, хто дивиться ігри, коментує їх. Це наше життя. Я думаю, кожну хвилину ми будемо виправдовувати, принаймні, битися . А інакше просто не цікаво".

Євген Мурзін, головний тренер "Говерли":

"Мені сподобалася віддача, бажання . Не можу сказати, що ми десь у чомусь програли - навіть підбір у нас виглядав непогано. Не потрапили свої вільні триочкові кидки і, звичайно, у захисті важко було грати проти "Будівельника". Досвідчена команда. На початку ми змогли потриматися за рахунок захисту, а потім вони перебудувалися і у нас виникли проблеми - 90 очок від суперника, це, звичайно, забагато. Тим більше забивали вони з хорошим відсотком. Але я думаю, що бажання, віддача, всім сподобалися, і мені, як тренеру, теж. Використовував весь склад - з кожною грою взаєморозуміння все краще і краще, але поки нам не вистачає цього для перемог".

"Я завжди говорив , що для нас кожна гра - це перемога. Для нас іншого варіанту немає. В останній грі регулярного чемпіонату ми будемо виходити і битися з повною віддачею - берегтися тут вже нікуди. Завдання одне - виграти".

 


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: