"Говерла" - "Будівельник". Важко, але варто

11 січня 10:12
Переглядів: 203
говерла будівельник

"Говерла" після перемоги над "Києвом" отримала непогану надію на омріяне восьме місце. Залишилось лише вдало провести заключний відрізок регулярного чемпіонату. Тобто вдаліше, ніж "Одеса" - єдиний реальний конкурент франківців.

Варто з певною гіркотою зазначити, що тимчасово треба забути про гонитву за метою. "Будівельник" - неприступна фортеця. Бувають такі ігри, де суперник надто сильний, аби навіть мріяти про перемогу у матчі з ним. Сучасна Суперліга має тенденцію до великого розриву в класі між командами. "Говерла" дуже здала позиції, але загальний рівень ліги дозволяє боротись за якісь завдання. Разом із тим, є матчі, де доводиться робити не більше, як уникати розгрому. Зрозумійте, не "Говерла" погана! "Одеса" теж, скоріш за все, програє "Будівельнику" майбутню зустріч. Річ банально у тому, що "Будівельник" зберіг обличчя на фоні падіння українського баскетболу.

Так, кияни постають збалансованою командою, з дуже точним кидком та впевненими командними діями. Не дивно, адже у столиці зібрали команду зірок з тренером-зіркою на чолі. Пан Черній - дуже сильний спеціаліст, який зумів зробити одне ціле з таких імен, як Буцький, Пустозвонов, Кольченко, Лукашов, Неруш, Забірченко...

Ясна річ, такого розгрому, як позавчора у Львові, не повинно бути. "Говерла" має більше передумов, аби поборотись гідно. Втім, надзусиль "гладіатори" також не повинні докладати. Не хочу повторюватись, але є дві команди, які надто сильні для інших суперників - "Хімік" та "Будівельник".

Хочеться побачити хороший баскетбол та характер від "говерлян". А шанси (якими б мізерними вони не були) завжди є. Тому чом би не ризикнути?

Баскетбол. Суперліга України

11 січня. 14:00. Івано-Франківськ. Манеж КФВ

"Говерла" (Івано-Франківськ) - "Будівельник" (Київ)

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: