"Говерла" - "Черкаські Мавпи". Боляче впасти - не означає не піднятись

01 березня 07:55
Переглядів: 224
говерла мавпи

"Говерла" зі своїми проблемами сягнула такого кризового становища, що навіть незручно про це говорити. Сьогодні їхав у трамваї, ще раз читав про те, що "ведмеді" заявили 41-річного Олександра Лохманчука, який відтепер не лише тренер. Колишня зірка вітчизняного баскетболу та ще кілька знайдених по різних закутках франківців покликані заповнити рясні прогалини в складі команди. Саме заповнити прогалини, а не замінити втрачених виконавців, бо їх зараз замінити не вийде ніяк.

Так от, їхав я в трамваї і розумів, що в "Говерли" все вкрай погано. Я ж думав восени (і не тільки я), що львівська "Політехніка" - це вже край "бідосі". Але потім почали мучитись солідніші команди, причому набагато голосніше, ніж львів'яни. Серед цього числа й "Говерла", котра дозволила собі заявити двох легіонерів та непоганих українців. Таку ношу донести до фінішу не вдалось - один за одним пішли чи усі найкращі складові команди Мурзіна.

І що тепер? Та нічого, доведеться плей-офф віддати комусь з сусідів по таблиці. Та ж "Політехніка", не розкидуючись грошима, претендує на восьме місце. А навіть якщо "ведмедям" дивом вийде потрапити до вісімки, то там трапиться "Хімік", який з такого щастя в 1/4 фіналу не натішиться. І у відпустку.

Не заздрю пану Мурзіну. Він досягав занадто великих вершин, щоб зараз переживати таку катастрофу. Але це, на щастя, людина, котра триматиметься з гідністю до останнього. І без боротьби не зостануться ні "Мавпи", ні будь-яка інша команда.

Щодо "Мавп", то вони стабільно посередині таблиці. Але з останніх п'яти ігор чемпіонату перемагали тільки "Одесу" (двічі). Також гостям буде важко й надалі, бо у матчі з "Дніпром" отримали дуже тяжкі травми Чумаков та Рандлс і вибули на тривалий термін.

Більше шансів перемогти, ясна річ, у "Мавп". Але, як уже казав, боротьба повинна бути. Принаймні за тих, хто завжди були і є з командою!

Баскетбол. Суперліга

"Говерла" - "Черкаські мавпи"

1 березня. 14:00. Івано-Франківськ. Манеж КФВ

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: